طراحی وب سایت سفارشی

تا به حال به شروع یک کسب و کار اینترنتی فکر کرده اید؟

چه ایده ای در ذهن دارید؟

دوست دارید پایگاه شما در وب چه خصوصیاتی داشته باشد؟

طراحی وب سایت سفارشی

طراحی وب سایت سفارشی یعنی یک سایت را به طور کامل آنالیز و تحلیل کنیم در

مرحله اول :

ببینیم وب سایتمان به چه قابلیت هایی نیاز دارد ، مثلا بخشی برای نمونه کارها ، یا فروشگاه اینترنتی تک فروشنده یا چند فروشنده مارکت پلیس ، اسلایدری خاص یا هزاران مورد دیگر

همه ی این موارد را لیست میکنیم و بسته به نیازمان سایت را به اصطلاح سفارشی سازی یا اختصاصی میکنیم .

مرحله دوم :

آیا وب سایتی که در حال حاظر دارم یا آن وب سایتی که قرار است طراحی شود ، قابلیت این را دارد که بخش های مختلف به آن اضافی شود ، مثلا یک فروشگاه لوازم یدکی داشته باشیم و بخواهیم بخش کارواش را هم به آن اضافه کنیم .

مرحله سوم :

بررسی کنیم ببینیم آیا وب سایت ما قابلیت ارتباط با اپلیکیشن ها سرویس ها یا وب سایت های دیگر و یا سروری دیگر را دارد (API) و یا قابلیت متصل شدن یک اپلیکیشن را بصورت یکپارچه به سایت دارد ؟!!

 

با بررسی کردن تمام این موارد به این نتیجه میرسیم که اگر بخواهیم کسب و کار خود را ارتقا دهیم معمولا وب سایتی را که طراحی می کنیم که قابلیت گسترش و تغییرات را به طور مداوم در کوتاه ترین زمان و هزینه ممکن داشته باشد ، بنابراین طراحی وب سایت سفارشی تنها راه پیش رو می باشد .


تیم طراحی سایت سفارشی چیتاسافت دریایی از امکانات در زمینه ای که شما میخواهید را برای شما فراهم میکند که فقط با انتخاب شما شروع به پیاده سازی کردن در پایگاه اینترنتی خود کنند.

امکاناتی از قبیل داشتن فروشگاه اینترنتی با امکانات ویپه ی انبارداری و حسابداری و غیره، قسمت شخصی برای معرفی خود و شرکت و قسمت های مختلف دیگر

هر آنچه در ذهن خود دارید را به چیتا سافت بسپارید تا ایده ی پیاده سازی شده شما را به بهترین شکل ممکن به شما تحویل دهیم.