بازگشت به لیست خدمات

بازاریابی دیجیتال

احتراما گروه چیتا سافت، در این سند قصد دارد، شما مشتری عزیز را، با روند توسعه کسب و کار در فضای مجازی آشنا نماید. برای اینکه بتوان در فضای وب حرفی برای گفتن داشته باشیم باید محتوی را طوری، در مقابل دید مشتری نمایش دهیم که احساس نیاز به آن نموده و روند تهیه محصول یا خدمت را دنبال نماید. اما باید این محتوی مزین به لوگو و طرح های برندینگ مجموعه شما باشد و پیام فروش محصول شما را چه به صورت آشکارا و چه به صورت مستتر به صمع و نظر مشتری برساند.
حال در این روند چیتا سافت کمک می نماید تا با برند سازی برای مجموعه شما در فضای وب، دست مایه های اولیه را برای تبلیغات گسترده از کانال های ارزان وب، به گوش مشتریان هدف شما برساند و در این روند در قدم اول ما خدمات زیر را در قالب برندینگ وب برای گروه شما انجام خواهیم داد.

 • تهیه سند اولیه کسب و کار
 • نام گذاری برند
 • انتخاب لوگو
 • انتخاب رنگ سازمانی
 • شعار

حال در ادامه مسیر باید برای اینکه به یک قرارگاه در بخش بازگشت از تبلیغات، داشته باشیم، باید از یک وب سایت یا یکی از رسانه های اجتماعی گروه استفاده کنیم تا لینک های برگشتی تبلیغات را از دست ندهیم.
بهترین روش، استفاده از وب سایت گروه شما می باشد تا نزدیک ترین نقطه تماس را با مشتری پیدا کنیم. با توجه به آخرین یافته ها، وب سایت باید چیزی بین یک فروشگاه اینترنتی و یک وب سایت شرکتی باشد تا هم از امکانات برند سازی و معرفی و هم با استفاده از امکانات یک فروشگاه، جهت فروش و استفاده از فرصت های تبلیغاتی، بهره لازم را ببریم.
حال بعد از فرآیند تولید وب سایت نهایی که بنا به نیاز شما شخصی سازی شده است. باید به روند تبلیغات نگاهی بیندازیم و راه رو به جلو را برای شما نمایش دهیم در سند حال حاضر گوشی از این امکانات و خدمات به شما معرفی می کنیم اما در روند کلی قرار داد و توسعه کسب و کار شما در فضای دیجیتال، این خدمات در بخش های گسترده تری معرفی و مرز بندی خواهند شد. برای برندی که در حال توسعه آن هستیم و برای اینکه در اکوسیستم وب کاملا گویا عمل کند، باید شعار و لوگو در جای جای اینترنت دیده شود. در همین راستا ما سعی می کنیم تا تمام شبکه های اجتماعی که می تواند برای برند شما کارگر باشد را به کار بگیریم و کمپین های شما را در آینده بر بستر این شبکه ها به صورت کامل معرفی نماییم. این شبکه ها به قرار زیر است. 

 • آپارات 
 • تلگرام
 • فیس بوک
 • اینستاگرام
 • یوتویب 
 • و ….

حال در ادامه باید در مورد کانتنت مارکتینگ یا بازاریابی محتوی صحبت کنیم. در این بخش سعی می کنیم با توجه به خدمات ارائه شده توسط برند شما، این مطالب را به صورتی مهندسی نماییم تا به صورت محسوس و یا به صورت نا محوسس از برند کلی حمایت کرده و این خدمات را به گوش کاربران مختلف در دنیایی مجازی برساند. اجرای این روند در مراحل زیر صورت می پذیرد و و رهیافت در قالب برنامه هفتگی و ماهانه که در ابتدا قرار داد مورد موافقت طرفین قرار میگرد تحت همین استراتژی اجرا خواهد شد. در قدم اول به معرفی خدمات مجموعه به صورت عام می پردازیم. در قدم بعدی مجموعه را در وب سایت های پربازدید به صورت رپرتاژ خبری معرفی می کنیم، بدیهی است که هر نوع کانتت تولیدی باید در تمام رسانه های اجتماعی منتسب به مجموعه معرفی گردد در قدم بعدی، با استفاده از فرآیند Networking، دامنه تبلیغات را به مشتریان بیشتری گسترش می دهیم تا روند جذب مشتری را توسعه بخشیم. در این روند، سعی می نمایم خدمات را در صفحات پربازدید مردم طبق یک بودجه بندی مشخص معرفی نماییم تا این خدمات به صورت عام معرفی گردد.
شایان ذکر است که فرآیند بازاریابی اینترنتی تنها شامل مورد ذکر شده نیست و موارد دیگر را نیز شامل می شود در ادامه یک لیست کلی از خدمات در این حوزه را مورد اشاره خود قرار می دهیم.
 

یکی از نوین ترین خدماتی که در حوزه های بازاریابی و تبلیغات در کشور اجرا می شود، تبلیغات دیجیتال می باشد. این روند با دسته بندی و انتخاب بهترین گروه مخاطبین، خدمات مجموعه های مشتریان را به گوش میلیون ها کاربری می رساند که متاسفانه به علت عدم انتخاب صحیح در تبلیغات مشتری در رسانه های قدیمی به هدر می ورند. ما در چیتا سافت سعی بر آن داریم تا خدمات مشتریان خودمان را در قالب های نوین و جذاب در دسترس، کاربرانی قرار دهیم که دقیقا منتظر این خدمات بوده و با شارژ کردن از روش های مناسب،آنها را، مجاب به خریداری کالا و خدمات مجموعه های مختلف بگردانیم.

لیست خدمات ارائه شده توسط چیتا سافت در این حوزه به شرح زیر می باشد:

 • بازاریابی شبکه های اجتماعی
 • بازاریابی محتوی
 • تهیه و تنظیم طرح عملیاتی
 • بازاریابی پست الکترونیک
 • ارائه راهکار های تبلیغات آنلاین
 • طراحی قالب خبرنامه الکترونیکی
 • طراحی و مدیریت کمپین های بنر های تبلیغاتی خلاقانه
 • خلق و مدیریت پروژه های کمپین های خلاقانه در فضای سایبری

یکی از مهم ترین بخش های بازاریابی، تولید محتوی منسجم و قابل اتکا می باشد. طبق تحقیقات صورت گرفته محتوی ویدئوای سه برابر محتوی تکست و دو بار محتوی تصویری باز خورد دارد و طبق تحقیقی دیگر محتوی ویدئو باید حدودا مابین ۲ الی ۱۵ دقیقه باشد تا بالاترین بازخورد ها را در روند اجرای کمپین ها به خود اختصاص دهد.
با توجه به موارد مذکور چیتا سافت برای اینکه بتواند بالاترین بازخورد ها را در راستای بازاریابی دیجیتال خود انجام دهد دست به یکی سری سلسله اعمال زده و در بخش تولید محتوی توانسته از هنر تولید محتوی تبلیغاتی برای مشتریان خود در قالب مختلف استفاده نماید. به عنوان مثال تولید محتوی تصویری جهت پخش در رسانه های اجتماعی به هدف معرفی مجموعه های مشریان، تولید محتوی تصویری و اجرا در جهت تبلیغ خدمات مشتریان. تولید پادکست های صوتی و تصویری جهت ارتقا بازخورد مشتری در روند تبلیغات.
حال باید روند بازخورد های مشتریان در کانال های مختلف تبلیغاتی مد نظر قرار گیرد. شرکت چیتا سافت  با استفاده از تجربه و دانش به روز خود در حوزه بازاریابی دیجیتال توانسته ابزار های مختلفی را شناسایی نموده و از انها برای منطقی تر طی کردن روند کمپین های خود استفاده نماید.
چیتا سافت تواسنته تبحر خود را در عرصه های مختلف ثابت نماید و در این حوزه نیز با اینکه بسیار عرصه نو ظهوری است، توانسته قدم های اول را بسیار مستحکم بردارد تا روند اجرای اهداف مشتریان به درستی محقق گرداند. سابقه کار چیتا سافت و مشتریان مجموعه ضامن اجرا صحیح و مدیریت به موقع بحران ها خواهد بود.

نظرات کاربران

0 نظر