معرفی و پیشینه

تاسیس:
بیش از یک دهه قبل و در سال 1384 تعدادی از دانش آموختگان و جوانان با انگیزه گرد هم آمدند و سنگ بنای شرکتی را نهادند که با سرعتی از جنس نامش توانست ادعای رقابت با کهنه کار ترین فعالان این صنعت را به واقعیت بدل کند.
 

چیتا: سرعت، دقت و کیفیت
شرکت چیتا در ابتدا با رویکردی نرم افزاری شروع به فعالیت کرد و در سالهای نخست موفق به پیاده سازی و پشتیبانی انواع نرم افزارهای سفارشی شد. در سال 1386 با گسترش نفوذ اینترنت و افزایش کاربرد آن، سیاست چیتاسافت به سمت ارائه راه حل های اینترنتی تغییر یافت. 
چیتاسافت که خلاقیت و کیفیت را لازمه بقای خود می دانست با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان شرکت، اقدام به راه اندازی نرم افزار جامع مدیریت محتوای خود به نام چیکا کرد. وب سایت های بسیاری در انواع پورتال های سازمانی، شخصی، شرکتی، فروشگاه های اینترنتی، آگهی نامه و سفارشی بر پایه چیکا طراحی و راه اندازی شد که با رضایت صد درصدی کاربران همراه بود. 

گسترش: همه چیز اینجاست...
با افزایش تعداد مشتریان و رضایتمندی کاربران از خدمات چیتاسافت، شرکت چیتا واحد های جدید خود با نام های چیتاهاست و چیتا اس ام اس را راه اندازی کرد. در واحد هاستینگ با نام چیتاهاست، تمامی نیازهای ثبت دامنه، هاست و انواع سرور با مدیریت مجرب ترین کارشناسان شروع به کار کرد.
از طرفی چیتا، مشتریان خود را برای ادامه فعالیت و حضور در خیل عظیم فعالان اینترنتی تنها نگذاشت و چیتا اس ام اس (ابرپیامک)، را به عنوان راهکار تبلیغاتی معرفی و رونمایی کرد. 

اکنون بعد از گذشت ده سال از تولد شرکت، واحد های سافت، هاست و پیامک با مدیریت واحد ولی به طور مستقل در حال فعالیت و خدمت رسانی هستند و همواره افزایش رضایتمندی مشتری را هدف خود می دانند. به لطف این تفکر و تعهد، چیتاسافت موفق به کسب جوایر و افتخاراتی در همایش ها و جشنواره های مختلف داخلی و خارجی شده است.

تیم مدیریتی و اجرایی

دانیال اکبری

مدیرعامل

CEO & CTO

شیدا معدنی پور

طراح رابط کاربری

GUI/UX Designer

سینا سعیدی

کارشناس امور مالی

Finance Expert

بهارک محمدزاده

وبمستر

Webmaster

یوسف عنایتی

برنامه نویس ارشد

Senior Web Developer

روزبه اسلامی

(دوست قدیمی)

Frontend Developer

سارینا سجادی

توسعه دهنده وب

Front & Backend Developer

غزاله رضایی

(دوست قدیمی)

Project Manager

علیرضا عرب سرخی

(دوست قدیمی)

GUI/UX Designer

احسان مطلبی

(دوست قدیمی)

CEO

علیرضا رحمتی زاده

(دوست قدیمی)

Content management and support

حسین حیدری نژاد

(دوست قدیمی)

backend Developer

حسین موذن

(دوست قدیمی)

Hosting and Domain Expert

مهدی حاجیان

(دوست قدیمی)

C.M.O

امیر باقری

(دوست قدیمی)

GUI/UX Designer

فواد خالقی

(دوست قدیمی)

Backend Developer

محمد احمدی

(دوست قدیمی)

Backend Developer

حسین تندر

(دوست قدیمی)

Sales Manager

محمد مفتاحی

(دوست قدیمی)

Frontend Developer

پدرام کیایی

(دوست قدیمی)

Frontend Developer