معرفی و پیشینه

تاسیس:
بیش از یک دهه قبل و در سال 1384 تعدادی از دانش آموختگان و جوانان با انگیزه گرد هم آمدند و سنگ بنای شرکتی را نهادند که با سرعتی از جنس نامش توانست ادعای رقابت با کهنه کار ترین فعالان این صنعت را به واقعیت بدل کند.
 

چیتا: سرعت، دقت و کیفیت
شرکت چیتا در ابتدا با رویکردی نرم افزاری شروع به فعالیت کرد و در سالهای نخست موفق به پیاده سازی و پشتیبانی انواع نرم افزارهای سفارشی شد. در سال 1386 با گسترش نفوذ اینترنت و افزایش کاربرد آن، سیاست چیتاسافت به سمت ارائه راه حل های اینترنتی تغییر یافت. 
چیتاسافت که خلاقیت و کیفیت را لازمه بقای خود می دانست با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان شرکت، اقدام به راه اندازی نرم افزار جامع مدیریت محتوای خود به نام چیکا کرد. وب سایت های بسیاری در انواع پورتال های سازمانی، شخصی، شرکتی، فروشگاه های اینترنتی، آگهی نامه و سفارشی بر پایه چیکا طراحی و راه اندازی شد که با رضایت صد درصدی کاربران همراه بود. 

گسترش: همه چیز اینجاست...
با افزایش تعداد مشتریان و رضایتمندی کاربران از خدمات چیتاسافت، شرکت چیتا واحد های جدید خود با نام های چیتاهاست و چیتا اس ام اس را راه اندازی کرد. در واحد هاستینگ با نام چیتاهاست، تمامی نیازهای ثبت دامنه، هاست و انواع سرور با مدیریت مجرب ترین کارشناسان شروع به کار کرد.
از طرفی چیتا، مشتریان خود را برای ادامه فعالیت و حضور در خیل عظیم فعالان اینترنتی تنها نگذاشت و چیتا اس ام اس (ابرپیامک)، را به عنوان راهکار تبلیغاتی معرفی و رونمایی کرد. 

اکنون بعد از گذشت ده سال از تولد شرکت، واحد های سافت، هاست و پیامک با مدیریت واحد ولی به طور مستقل در حال فعالیت و خدمت رسانی هستند و همواره افزایش رضایتمندی مشتری را هدف خود می دانند. به لطف این تفکر و تعهد، چیتاسافت موفق به کسب جوایر و افتخاراتی در همایش ها و جشنواره های مختلف داخلی و خارجی شده است.

تیم مدیریتی و اجرایی

دانیال اکبری

مدیرعامل

CEO & CTO