بازگشت به لیست خدمات

سامانه ارسال پیامک انبوه

- چرا پیامک تبلیغاتی

حتما تا به حال برای شما هم پیامک تبلیغاتی ارسال شده است. با فراگیر شدن استفاده از تلفن همراه، پیامک تبلیغاتی به سرعت در لیست ورودی های پیامک های همه گوشی های تلفن همراه قرار گرفت. پیامک های تبلیغاتی، خیلی راحت وارد خصوصی ترین بخش زندگی یک شخص شده و کالا یا خدمات مورد تبلیغ را معرفی می کنند. در حالی که شاید فرد به هیچ عنوان به بیلبوردهای در سطح شهر توجه نکند، و یا فرصت تماشای تبلیغات تلویزیونی را نداشته باشد، و یا از تبلیغات ناگهانی و گرافیکی اینترنتی خسته شده باشد، حتما نگاهی به موبایل خود می اندازد. حتی اگر پیامک تبلیغی را از اینباکس خود حذف کند باز هم نگاهی به آن کرده و از محتوای آن مطلع می شود.

شاید نیازی به توجیه اقتصادی و بازدهی مناسب پیامک تبلیغاتی نباشد ولی بد نیست بدانید:

- پیامک بهترین روش تبلیغی برای معرفی به افراد پر مشغله است چراکه 90 درصد از افراد حتما پیامک های خود را می خوانند. (فرصت زیادی نمی خواهد)

- پیامک توسط تمامی موبایل ها(حتی گوشی های بسیار قدیمی) قابل دریافت است و نیاز به ابزار یا نرم افزار خاصی ندارد.

- امروزه دسترسی پیامکی و امکان دریافت پیامک تقریبا در تمام نقاط جهان (به غیر از موارد بسیار خاص) امکان پذیر شده است.

- پیگیری و پیگرد فرستنده و گیرنده پیامک بسیار راحت تر و امکان پذیر تر از سایر روش های تبلیغاتی در موبایل است. در واقع هر دو طرف احراز هویت می شوند.

- امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های داخل کشور با هزینه بسیار کم برای افراد خارج کشور ( و برعکس) میسر است.

- و ده ها مزیت دیگر در ارسال پیامک تبلیغاتی وجود دارد که باعث شده است این روش تبلیغاتی هنوز از بسیاری روش های دیگر مقرون به صرفه تر و بهینه تر باشد.

 

- ابرپیامک: پنل ارسال اس ام اس

واحد تبلیغات شرکت چیتا با ره اندازی سامانه جامع ارسال پیامک یکی دیگر از نیازهای اینترنتی کاربران خود را پاسخ داد. سامانه پیامک چیتا با نام تجاری ابرپیامک تمامی امکانات لازم برای ارسال و دریافت انواع پیامک تبلیغاتی را در اختیار کاربر قرار می دهد. علاوه بر این با توجه به طراحی ابرپیامک توسط کارشناسان شرکت امکان افزودن ویژگی ها و ابزار جدید با توجه به نیاز و سفارش مشتری وجود دارد.

ارسال منطقه ای، ارسال از روی نقشه، ارسال به شهر و استان، ارسال به خارج کشور، ارسال بر اساس زمانبندی، و ده ها ویژگی دیگر را می توان در پنل ارسال اس ام اس ابرپیامک در اختیار داشت و به راحتی استفاده کرد.

ابرپیامک با دریافت نمایندگی مستقیم از اپراتورهای ارسال پیامک، ارسال سریع و واقعی پیامک را به کاربران خود ارائه داده است. همچنین با توجه به حجم ارسال روزانه و تعداد زیاد ارسال، هزینه پیامک برای کاربران بسیار ارزان  و مناسب محاسبه می شود.

نظرات کاربران

0 نظر