بازگشت به لیست شرکت ها

وب یونیک

کارشناسان و متخصصین گروه مهندسی معماران داده برای پیشبرد هرچه بهتر روند پروژه ها ، با توجه به زمینه تخصص و تجربه ، در تیم ها و گروه های مختلفی تقسیم شده وبه صورت غیر متمرکز فعالیت میکنند.
 
تیم تجزیه و تحلیل  همانگونه که ساخت یک ساختمان زیبا و اصولی نیازمند یک نقشه جامع و حساب شده میباشد ، در زمینه طراحی و تولید نرم افزار نیز به یک نقشه دقیق و حساب شده نیاز داریم ، این نقشه تنها با تجزیه و تحلیل وشناخت نیازها ایجاد میگردد. عملیات تجزیه و تحلیل نقاط ضعف و نیازهای نهان را اشکار ساخته و از طرفی توسعه و گسترش نرم افزار توسط دیگران را ممکن میسازد.
 
تیم گرافیک   متخصصین این گروه در تلاش هستند تا با توجه به زمینه فعالیت و حرفه ،علم روانشناسی رنگ ها و تمامی عوامل موثر تاثیر گذار در بیننده ، وب سایتی چشم نواز و نمایانگر شخصیت تجاری مالک سایت طراحی و ارائه دهند. زیرا معتقد هستیم وب سایت شما ، دفتر کار شماست.
 
تیم برنامه نویسی   تیم برنامه نویسی وب یونیک تشکیل شده از افرادی متخصص مسلط به زبان های برنامه نویسی php , phpcake , mysql ,javascript , asp.net , c# , c#.net ,c  و ... می باشد که همواره در تلاش هستند تا سیستمی کاربر پسند (user friendly)، مطابق با نیازهای به روز کاربران ارائه داده و همواره با علوم روز دنیا همگام شوند.
 
تیم بهینه سازی (SEO)   کارشناسان این تیم با مطالعه و بررسی الگوریتم ها و تکنولوژی های جدید استفاده شده در موتورهای جستجو ، استراتژی موفقیت در بازار الکترونیک را تهیه و موارد لازم را در سیستم لحاظ کرده تا همواره وب سایت های طراحی شده در سئو از مرتبه بالایی برخوردار باشند. رعایت کلیه استانداردها و قوانین سئو کلید اصلی حضور مابین 10 نفر برتر حرفه شما ، در صفحه اول نتایج موتورهای جستجو می باشد.
 
تیم داده کاوی   اعضای این تیمکارشناسان رشته هوش مصنوعی می باشند که با بهره گیری از علوم داده کاوی نیاز به ورود داده ها بدون دخالت کاربر را رفع می گردانند.