بازگشت به لیست شرکت ها

موج آفرینان کویر

همه ما خوب میدونیم كه سطح اطلاعات اكثر افراد جامعه بالا رفته و روز به روز هم بالاتر میره؛ پس وقتی ایمیل یاهو و یا جیمیلمون رو روی كارت ویزیتمون چاپ می كنیم یا از سرویس دهنده های رایگان دیگه ای مثل وبلاگ ها به عنوان وب سایت برای معرفی محصولمون استفاده می كنیم، اجازه میدیم تا دیگرون به راحتی در مورد وجهه و كلاس و جایگاهمون اظهار نظر كنند.

ببینید مسئله خیلی ساده هست. یك دامین ir. فقط 4500 تومن قیمت داره ولی چند میلیون تومن به ما اعتبار میده. با 500-400 هزار تومن میشه برای طراحی یک وب سایت مناسب اقدام كرد اما این هزینه اصلا در برابر ارتباط هایی كه برای ما ایجاد می كنه قابل مقایسه نیست.

به نظر من اگر صاحب یك شركت هستید باید همون قدر سایت شركتتون براتون مهم باشه كه ساختمان شركتتون براتون مهمه. اگر كاسب هستید همون قدری كه به تمیزی شیشه مغازتون اهمیت میدید باید به مطالب وب سایتتون هم اهمیت بدید.

من و همكارانم توی شركت موج آفرینان آماده ایم تا مثل یك دوست و یك وكیل حقوقی به شما مشاوره بدیم تا چطور از رقیباتون پیشی بگیرید. اگر تصمیم گرفتید تا همین امروز دنیای تازه ای برای خودتون به وجود بیارید خوش اومدید. نگران نباشید همه چیز توی موج آفرینان تضمین شده و با گارانتی برگشت پول، شما هیچ چیزی رو از دست نمیدید. حداقلش اینه كه با هم آشنا می شیم.