بازگشت به لیست شرکت ها

تسهیل گستر

شرکت تسهیل گستر در سال ۱۳۷۶ در زمينه گسترش ارتباطات و فن آوری اطلاعات به صورت سهامی خاص و به شماره ثبت ۸۸۶۲ تاسيس گرديده است.
این شرکت طراحی، اجرا، ‫پشتيبانی و مدیریت وب سایت‬ های اینترنتی و همچنين ارائه سرويسهای تحت وب تجارت الکترونيکی را عمده ماموريت عهده خود تعريف کرده و بيشتر محصولات و خدمات را در همين حوزه ها متمرکز کرده است و با شعار"تدارک حضور موفق شما را در اينترنت ديده ايم" تلاش دارد با گرد هم آوردن گروه بزرگی از برجسته ترين متخصصان فن آوری اطلاعات، به سازمانها و کسب و کارها در شکل گيری سازمان الکترونيکی و کسب و کار الکترونيکی ياری رساند و همه عوامل را به گونه ای در کنار هم بچيند که نهايتا هدف مشتريانش از ایجاد وب سايت تحقق يابد.
در همين راستا و با توجه به اينکه تجارت الکترونيکی را ترکيبی از "تجارت" و "الکترونيکی" می داند با ارائه محصول " کسب يار" سعی می کند تجارت کسب و کارها را نيز برای موفقيت در حوزه تجارت الکترونيکی آماده تر سازد.
تمامی کالاها و خدمات ما، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این وب سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.