طراحی سایت سفارش غذا

هرگاه احساس گرسنگی کردید وارد سایت شوید و غذای خود را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

امروزه این شعاری است که به گوش میخورد از شرکت هایی که این خدمت را عرضه میکنند. وظیفه ی این سایت معرفی رستوران های اطراف، ارایه ی منوی رستوران ها و سفارش گیری به صورت آنلاین می باشد. با هماهنگی با رستوران ها غذا ها به درب منزل مشتریان می رسد.

موفقیت هر شرکت منوط به زمان بندی دقیق، پشتیبانی خوب و ارائه ی امکانات خوب به مشتریان است.

چیتاسافت با توجه به تجربه موفق خود در زمینه طراحی وبسایت از پس پیاده سازی طراحی سایت سفارش غذا این موضوع به خوبی بر می آید.  بخشی از امکانات قابل ارائه به شرح زیر است:

از امکانات پیاده سازی شده در این سایت میتوان به قابلیت های ذیل اشاره کرد : 

- روش های متعدد پرداخت اعم از اینترنتی اعتباری یا نقدی

- طراحی اپلیکیشن جهت راحتی کار کاربران با موبایل ، سبب گردیده تا کاربران زیادی تمایل  به استفاده از این سامانه اینترنتی داشته باشند.

- این وب سایت با در ارتباط بودن به سامانه ی پیامکی زمان تحویل سفارش را بعد از استعلام از رستوران مربوطه به کاربر گزارش می دهد که این امر باعث افزایش اعتماد کاربران به این فروشگاه اینترنتی شده است.

- روند ثبت نام بسیار راحت از طریق وب سایت

- بستن روند سفارش آنلاین غذا در زمان اتمام ساعات کاری رستوران

- گذاشتن تخفیف برای نوع خاصی از غذا

- نوع خاصی از نظر سنجی راجع به غذا ها

- راه حل های خلاقانه ای که جهت ارتباط با مشتری در طراحی وب سایت فوری فود در نظر گرفته شده است که کاربر را برای انتخاب نهایی و سفارش راهنمایی می کند.

- وجود دسته بندی های مختلف غذاها ، دسته بندی بر اساس زمان تحویل غذا، نشان دادن لیست رستوران های اطراف محل سکونت کاربر، آیتم هایی است که جهت سهولت کار کاربران در نظر گرفته شده است.

ناگفته نماند که طراحی سایت سفارش غذا یکی از خدمات چیتاسافت می باشد که در پنل مدیریت خود دسترسی های بسیار دقیقی برای هرگونه تغییرات به دلخواه کاربر می باشد.