بازگشت به لیست خدمات

مدیریت و تولید محتوا

در صنعت وب، هر چیزی که اطلاعات معنی داری را به مخاطبان منتقل کند، محتوا نامیده می شود. همه وب سایتها از وب سایتها ساده 3-4 صفحه ای تا وب سایتهای چند صد صفحه ای دارای محتوا هستند. وب سایتهای کوچک، شاید نیاز به یک نویسنده دارند تا مطالب وب سایت را بر اساس خدمات و محصولات و ... آماده کرده و در وب سایت منتشر نماید.

وب سایتهای بزرگتر اما نیاز به یک مدیر محتوا دارند تا بر فرآیند تولید و انتشار محتوا در وب سایت نظارت کند.
در سالیان اخیر با افزایش اهمیت محتوای الکترونیک که به صورت متن، کتابهای الکترونیک، فایلهای صوتی و تصویری، اینفوگرافها و ... عرضه می شود، ضرورت یک استراتژی مدیریت محتوا در وب سایتها بیش از پیش احساس می شود.

این استراتژی عبارتست از:

  • کمک به شرکتها برای درک و تولید اطلاعاتی که مورد نیاز مخاطبان آنهاست.
  • کمک به سازمانها برای آماده سازی یک برنامه انتشار واقعگرایانه و مداوم جهت انتشار محتوا در وب سایت در بلند مدت
  • کاهش هزینه ها از طریق جلوگیری از انتشار مطالب غیر مرتبط و غیر ضروری در وب و در عین حال افزایش تلاشهای مفید
  • هماهنگی تلاشهای صورت گرفته در کانالهای ارتباطی مختلف بدین منظور که وب سایت، شبکه های اجتماعی، تبلیغات چاپی و مدیریت اطلاعات داخلی سازمان در یک راستا و هدف هماهنگ شوند.
  • جلوگیری از توقف و خروج از مسیر پروژه به دلیل تاخیرهایی که به علت اشتباه در تخمین زمان و امکانات در پروسه تولید محتوا روی می دهد.

ما آماده هستیم برای حضور موفق شما در وب، با ارائه مشاوره و اجرا در فرآیند تولید و مدیریت محتوا همراه شما باشیم. شرکت نوین ایده با بررسی کالا و خدمات، همچنین اهداف شرکت، وب سایت شما را به مرجعی در حوزه کاریتان در فضای آنلاین تبدیل خواهد کرد.

نظرات کاربران

1 نظر

علی جمالی

۲۶ آبان ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۳

سلام وقت بخیر. برای شناخت مخاطبان در حوزه ی کاری تجهیزات پزشکی خانگی چه توصیه ای دارید ؟ خوشحال میشم بدونم در چه زمینه ای از این موضوع کار کردید.