بازگشت به لیست خدمات

ثبت هاست و دامنه

- خدمات هاست و دامنه

هر تجارت و کسب و کاری نیاز به ابزار و امکانات ویژه ای دارد. از ابتدایی ترین و ضروری ترین ابزار طراحی سایت و سیستم های تحت اینترنت هم وجود سرور و نشانی انحصاری برای معرفی و نمایش پروژه است. در واقع اگر بخواهیم اجزای اصلی تشکیل دهنده یک سایت معمولی را معرفی کنیم به این صورت می توان بیان کرد:

1- دامنه

2- هاست

3- فایل ها و محتواهای بارگذاری شده سایت

دامنه، همان نشانی یا آدرس یک سایت است که نام سایت هم گفته می شود. به عنوان مثال دامنه سایت چیتاسافت ، www.ChitaSoft.com است. دامنه ها معمولا با www شروع می شوند، بعد از یک علامت نقطه نام دامنه ثبت شده یعنی chitasoft می آید و دوباره بعد از یک علامت نقطه پسوند دامنه مانند com درج می شود. ترکیب نام و پسوند در کل دنیا انحصاری است یعنی فقط یک دامنه به نشانی chitasoft.com وجود دارد.

هاست، همان فضایی از یک سرور است که اطلاعات سایت بر روی آن قرار می گیرد. هاست را می توان به هارد کامپیوتر تشبیه کرد با این تفاوت که در جای دیگری و متصل به اینترنت قرار دارد.

 

- چیتاهاست: خدمات حرفه ای هاستینگ

 

چیتاسافت همزمان با گسترش فعالیت های خود و افزایش تعداد مشتریان، اقدام به راه اندازی واحد هاستینگ شرکت با نام تجاری چیتاهاست کرد. در چیتاهاست تمامی خدمات حرفه ای و مبتدی مربوط به ثبت دامنه، هاست، سرور مجازی، سرور اختصاصی و میل سرورها ارائه می شود. وجود بیش از 4000 مشتری جدید نشان از عزمی جدی برای ارائه با کیفیت ترین خدمات می دهد.

پشتیبانی 24 ساعته، وجود کارشناسان فنی و با تجربه، استفاده از جدیدترین تکنولوژی های امنیتی، به روز رسانی مداوم سخت افزار ها و نرم افزارها همگی از دلایل محبوبیت چیتاهاست در بین کاربران است. شرکت چیتا، با توجه به تجربه چندین ساله در طراحی سایت و شناخت مناسب از عملکردها و امکانات سرورهای مختلف، نیاز طراحان و مدیران سایت ها را به خوبی درک کرده و با ارائه سرورهای اختصاصی و اشتراکی مدیریت شده سعی در رفع این نیازها دارد.

همچنین با کسب نمایندگی های مستقیم از رجیستررهای اصلی، قادر به ارائه دامنه ها با کمترین قیمت ممکن است.

نظرات کاربران

1 نظر

بابک سلطانی

۲۶ مهر ۱۳۹۵ | ۰۱:۱۶

سلام من برای خرید داکنه chita.ir مزاحم شدم میخواستم ببینم قیمت این داکنه که در اختیار شما هست چقدره برای خرید؟