بازگشت به لیست محصولات

طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلای ما

طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلای ما انجام شد در این سایت وکیل ها و مشاوران می توانند با دادن آگهی برای کسب و کار خود ، تبلیغات انجام دهند و کاربران می توانند برای پیدا کردن یک وکیل خوب و مطمئن به این سایت مراجعه کنند و در کمترین زمان وکیل مورد نظر خود را پیدا کنند ، هم چنین در این سایت کاربران می توانند بیوگرافی از هر یک از وکلا را در آگهی هایشان بخوانند تا با آگاهی بیشتری انتخاب خود را انجام دهند.
این سایت برای کسانی که به دنبال وکیل هستند بسیار مناسب است و کاربران می توانند بدون صرف هزینه اضافی ، با شناختی کامل و با مشاهده امتیاز و نظرات کاربران بهترین وکیل را انتخاب کنند و پشیمانی از انتخاب خود نداشته باشند. 
طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلا توسط شرکت چیتا سافت که در زمینه طراحی سایت های نیازمندی تخصص دارند انجام شد.

 


از امکانات کاربری که در طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلای ما در نظر گرفته شده است :


- امکان مرتب سازی آگهی وکلا و مشاورین : در طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلای ما امکان مرتب سازی آگهی وکلا بر اساس پارامتر دلخواه : قیمت ، بازدید و ... فراهم شده است.
- امکان فیلترسازی آگهی وکلا : می توان آگهی ها را بر اساس درجه وکلا (وکیل پایه یک ، وکیل پایه دو ) و زمینه ی مورد نظر (طلاق ، خانواده و...) ، در طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلای ما فیلترسازی کرد.
- امکان مشاهده بیوگرافی وکلا : در طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلای ما با کلیک بر روی  بیشتر بدانیم در قسمت زیر تصویر وکیل مورد نظر می توانیم بیوگرافی کاملی از وکلا را در آگهی آن ها بخوانیم.
- امکان امتیازدهی به وکلا : طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلای ما به گونه ای انجام شده که امکان امتیاز دهی به هر یک از وکلا توسط کاربران با توجه به تجربه ای که داشته اند وجود دارد.
- مشاهده امتیاز وکلا : هم چنین کاربران می توانند با امتیازی که بقیه کاربران به وکلا داده اند ، وکیل بهتر و کاربلد تری را انتخاب کنند.
- امکان مشاهده رزومه کاری وکلا : می توان در طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلای ما رزومه کاری هر کدام از وکلا و مشاورین را مشاهده کرد.
- امکان مشاهده محل دفتر وکلا روی نقشه :  در طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلای ما  می توان در آگهی هر وکیل محل دفتر او را از روی نقشه به طور دقیق مشاهده کرد.
- مشاهده اطلاعات تماس وکلا : از دیگر اطلاعاتی که درطراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلای ما می توان مشاهده کرد اطلاعات تماس است مثل ایمیل ، شماره تماس ، آدرس و ... است .
- امکان مشاهده نظرات : هم چنین کاربران می توانند نظرات خود درباره ی هر وکیل را ثبت کند و نظرات کاربران دیگر را درباره ی وکیل مورد نظر بخوانند تا راحت تر بتوانند وکیل خود را انتخاب کنند.
- امکان مشاهده تعداد بازدید آگهی ها : در طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلای ما می توان تعداد بازدید از هر آگهی  را نیز مشاهده کرد.
- امکان مشاهده شبکه های اجتماعی وکلا : امکان مشاهده شبکه های اجتماعی وکلا نیز در طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلای ما  در نظر گرفته شده.
- امکان مشاهده موارد مرتبط : در طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلای ما با انتخاب هر وکیل می توان در زیر آن وکلای مشابه در زمینه و درجه با آن وکیل را مشاهده کرد.
- امکان اشتراک گذاری آگهی وکلا : کاربران می توانند آگهی وکیل مورد نظر خود را از طریق ایمیل و شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و نظر دیگر دوستان خود را بدانند.
- امکان افزودن آگهی وکلا به لیست علاقه مندی ها : طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلای ما به گونه ای انجام شده که بتوان آگهی وکلای مورد نظر خود را به لیست علاقه مندی ها اضافه کرد تا در نوبت های بعد با مراجعه به آن به سرعت بتوان وکیل مورد نظر را پیدا کرد .
- تاریخ آخرین به روز رسانی اطلاعات : هم چنین کاربران می توانند تاریخ آخرین به روز رسانی اطلاعات پروفایل هر وکیل را بخوانند.
- امکان مشاهده آخرین اخبار : امکان مشاهده به روز ترین اخبار دررابطه با وکالت و وکلا در طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلای ما  فراهم شده است.
- امکان مشاهده مقالات در زمینه وکالت در طراحی سایت نیازمندی وکلا ما
- جستجو سریع بر اساس عنوان مورد نظر و نقشه : در طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلای ما هم می توان بر اساس عنوان مورد نظر جستجو کرد هم براساس محل از روی نقشه .
- امکان نمایش نزدیک ترین دفتر های وکالت از روی نقشه : امکان مشاهده نزدیک ترین دفتر های وکالت به کاربربا استفاده از نقشه در طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلای ما فراهم شده است.
- امکان عضویت در خبرنامه : کاربران می توانند با وارد کردن ایمیل خود در خبرنامه عضو شوند و خبرها را از طریق ایمیل دنبال کنند.
- امکان ایجاد حساب کاربری برای استفاده از امکانات بیشتر سایت
- امکان مشاهده شبکه های اجتماعی سایت نیازمندی وکلای ما

 


امکانات بخش مدیریت در طراحی سایت نیازمندی وکلا و مشاورین :


- امکان  ثبت آگهی ها : در بخش مدیریت طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلا امکان افزودن و مدیریت  آگهی های جدید با تصویر ، قیمت و ضعیت آن وجود دارد.
- امکان افزودن آگهی ها از فایل اکسل : هم چنین در طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلا می توان از طریق فایل اکسل آگهی های جدیدی را به سیستم اضافه کرد.
- خروجی گرفتن از آگهی ها : می توان از لیست آگهی ها به صورت یک فایل اکسل از سیستم خروجی گرفت.
- امکان ثبت قراردادهای بسته شده : امکان ثبت قرار دادهای بسته شده در رابطه با آگهی ها و ثبت آن ها با عنوان ، قیمت و توضیحات وجود دارد .
- امکان ایجاد دسته بندی برای آگهی ها : در طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلا امکان دسته بندی آگهی ها برای راحتی و سرعت در جستجو ایجاد شده است.
- ثبت و تعریف کارت های اعتباری : امکان ثبت و تعریف کارت های اعتباری جدید برای پرداخت آگهی ها در طراحی سایت نیازمندی تخصصصی وکلا فراهم شده است.
- امکان مدیریت نمایش بخش های مختلف سایت : هم چنین برای بخش مدیریت امکان فعال و غیر فعال کردن نمایش هر یک از بخش های مختلف سایت ایجاد شده است.
- بررسی امور مالی : در این بخش امکان بررسی وضعیت پرداخت آگهی ها ، میزان پیش پرداخت ، مبلغ فاکتور و ... وجود دارد .
- امکان مدیریت آگهی ها : هم چنین در این قسمت امکان مدیریت قیمت ، دسته بندی ، موقعیت آگهی ها در طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلا فراهم شده است.
- امکان تولید و مدیریت اخبار وکالت : هم چنین در طراحی سایت نیازمندی تخصصی می توان اخبار وکالت را تولید و تصویر ، موقعیت و ویرایش آن ها در بخش مدیریت انجام داد.
- امکان ایجاد مقالات مرتبط با وکالت در طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلا 
- امکان تعریف خدمات مختلف سایت  : امکان ایجاد لیستی از خدماتی که سایت عرضه می کند با مدیریت تصویر ، موقعیت و... برای نمایش ، در بخش مدیریت طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلا فراهم شده است.
- ایجاد اسلایدر در صفحات مختلف : امکان ایجاد اسلایدر با تصویر های مرتبط  در صفحات مختلف سایت در طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلا وجود دارد .
- امکان ایجاد منو ها و زیر منو ها : هم چنین امکان ایجاد منو ها و زیر منو های دلخواه با تعریف ظرفیت برای آن ها ، در قسمت های مختلف سایت از طریق پنل مدیریت وجود دارد.
- امکان ثبت تماس های برقرار شده : طراحی سایت نیازمندی تخصصی طوری طراحی شده تا بتوان تماس های برقرار شده را همرا با نام شرکت ، ایمیل و موضوع ثبت و مدیریت کرد.
- امکان خروجی گرفتن از لیست اعضای خبرنامه : امکان خروجی گرفتن از اعضای خبرنامه به صورت فایل اکسل در طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلا فراهم شده است .
- امکان ثبت و مدیریت نظرات : در بخش مدیریت این امکان فراهم شده تا بتوانند نظرات داده شده از طرف کاربران را ثبت و تائید یا رد کنند .
- امکان ثبت دپارتمان های مختلف : در طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلا ، دپارتمان مختلف سایت را می توان در بخش مدیریت ثبت و مدیریت کرد  .
- تنظیمات وب سایت : در طراحی سایت نیازمندی تخصصی وکلا ، در بخش تنظیمات ، امکان مدیریت عنوان ، لوگو ، توضیحات برای بخش های مختلف در نظر گرفته شده است.
 - اطلاعات تماس : امکان ثبت اطلاعات تماس با مدیریت سایت ( فکس ، تلفن ، آدرس روی نقشه و ... )  

نظرات کاربران

0 نظر