بازگشت به لیست محصولات

طراحی سایت نمایشگاه مجازی فرش

دیگر لازم نیست برای تبلیغ شرکت خود هزینه زیادی را صرف کنید شرکت های مختلف می توانند فرش های تولیدی خود را برای عرضه به سایت نمایشگاه مجازی دائمی بین المللی فرش بسپارند و با هزینه کمتر و بازدهی بیشتر برای شرکت خود تبلیغ کنند هم چنین نمایشگاه مجازی به طور مستقیم با فروشندگان و تولیدکنندگان در سراسر جهان در ارتباط است ، در طراحی سایت نمایشگاه مجازی فرش مشتریان می توانند فرش های نمایش داده شده را مشاهده کنند و دیگر لازم نیست برای دیدن فرش ها و انتخاب آن ها به نمایشگاه های فرش در مناطق دور بروند و با جستجو آسان برای مشتریان با دسته بندی محصولات بر اساس ویژگی های آنها در هزینه و وقت خود صرفه جویی کرده اند.

طراحی نمایشگاه مجازی دائمی بین المللی فرش توسط شرکت چیتا سافت انجام شد.

 


از امکاناتی که در طراحی سایت نمایشگاه مجازی برای کاربران در نظر گرفته شده :
- امکان مشاهده فرش ها  با جزئیات : در طراحی سایت نمایشگاه فرش امکان مشاهده فرش ها با جرئیات کامل ، نام شرکت ، رنگ زمینه و... وجود دارد.
- امکان مشاهده محصولات مشابه : در این طراحی سایت  نمایشگاه مجازی می توان پس انتخاب محصول مورد نظر در زیر آن محصولات مشابه آن را مشاهده کنید.
- امکان مشاهده قیمت هر فرش : هم چنین کاربران در این نمایشگاه می توان قیمت هر فرش را به طور دقیق مشاهده کنند.
- امکان مشاهده آخرین به روز رسانی : در طراحی سایت نمایشگاه مجازی می توان ازتاریخ و زمان آخرین به روز رسانی ها اطلاع پیدا کرد.
- قابلیت استفاده از زوم در مشاهده فرش ها : این نمایشگاه به گونه ای طرح شده تا کاربران بتوانند روی طرح فرش ها زوم کنند و با جرئیات بیشتری آن ها را مشاهده کنند.
- امکان مرتب سازی براساس پارامتر مورد نظر : کاربران در این نمایشگاه مجازی می توانند فرش ها را بر اساس پارامترمورد نظر (قیمت ، شرکت ، جنس نخ ، رنگ زمینه ، ... )  برای مشاهده مرتب سازی کنند.
- امکان افزودن فرش دلخواه به لیست علاقه مندی ها : در طراحی سایت نمایشگاه مجازی امکان افزودن فرش دلخواه به لیست علاقه مندی ها با کلیک بر روی شکل قلب زیر هر فرش امکان پذیر می باشد.
- امکان نظر دهی و مشاهده نظرات دیگران : کاربران می توانند در مورد فرش های موجود در نمایشگاه مجازی فرش نظرات خود را ثبت کنند و هم چنین نظرات افراد دیگر را در مورد هر فرش بخوانند تا بتوانند فرش با کیفیت تری را انتخاب کنند.
- امکان جستجوی پیشرفته : در طراحی سایت نمایشگاه مجازی امکان جستجوی پیشرفته با انتخاب پارامتر های مورد نظر برای کاربران در نظر گرفته شده.
- معرفی صنایع وابسته به فرش ماشینی و دستباف : هم چنین در طراحی سایت نمایشگاه ، صنایع وابسته به فرش های ماشینی و دستباف مثل شرکت های ریسندگی ، تولید کنندگان مواد شیمیایی نساجی و ... هم معرفی شده است .
- امکان مشاهده بیوگرافی از سایت : در طراحی سایت نمایشگاه امکان مشاهده بیوگرافی از سایت برای کاربران ایجاد شده .
- امکان مشاهده جدید ترین فرش ها : کاربران در طراحی سایت نمایشگاه مجازی می توانند جدیدترین فرش های موجود را به صورت جداگانه در صفحه ی اول سایت مشاهده کنند.
- امکان مشاهده فرش ها در دسته بندی های جداگانه : برای راحتی کاربران فرش ها در دسته بندی های جداگانه ( ماشینی ، دستباف ) برای نمایش گذاشته شده اند .
- امکان مشاهده شبکه های اجتماعی  سایت : در طراحی سایت نمایشگاه مجازی می توان شبکه های اجتماعی مختلف سایت را مشاهده کرد.
- امکان مشاهده اطلاعات تماس شرکت ها : در زیر هر فرش می توان اطلاعات تماس شرکت تولید کننده آن فرش را مشاهده کند.
- امکان معرفی و اشتراک گذاری فرش ها : در طراحی سایت نمایشگاه مجازی این امکان وجود دارد تا کاربران فرش های دلخواه خود را از طریق ایمیل به دوستان خود معرفی کنند و یا از طریق شبکه های اجتماعی آن ها را به اشتراک بگذارند .

 

امکانات بخش مدیریت که در طراحی سایت نمایشگاه مجازی در نظر گرفته شده :
 - امکان ثبت آگهی های فرش برای نمایش در سایت : در بخش مدیریتی طراحی سایت نمایشگاه مجازی امکان ثبت آگهی های فرش در گروه مرتبط با تصویر و قیمت فراهم شده است.
- امکان اضافه کردن و خروجی گرفتن  فرش ها به وسیله فایل اکسل : در طراحی سایت نمایشگاه مجازی می توان لیستی از فرش ها را به وسیله فایل اکسل به سیستم اضافه کرد و یا از آن ها به صورت فایل اکسل خروجی گرفت .
- امکان مدیریت لیست فرش های اقساطی : هم چنین می توان در طراحی سایت نمایشگاه مجازی لیست فرش های اقساطی را ثبت و مدیریت کرد.   
- امکان ثبت و مدیریت فرش های دارای گارانتی : از دیگر امکاناتی که در طراحی سایت نمایشگاه مجازی فراهم شده است امکان تعریف گارانتی برای محصولات است.
- امکان مدیریت و افزودن ویژگی ها : در بخش مدیریت طراحی سایت نمایشگاه مجازی می توان برای هر فرش ویژگی هایی را در گروه مربوطه خود تعریف کرد و مقدار ویژگی را وارد کرد.
- امکان ثبت لیست فاکتورها : مدیریت می تواند لیستی از فاکتور های پرداخت شرکت های تولید کننده برای تبلیغات فرش های خود را در سیستم وارد کند .
- امکان مدیریت وضعیت فاکتور ها : در طراحی سایت نمایشگاه مجازی این امکان فراهم شده تا مدیریت بتواند وضعیت فاکتور ها ( پرداخت شده یا نشده ) و نوع پرداخت ( نقدی ، ...) مدیریت کند.
- امکان مشاهده تراکنش ها : امکان مشاهده پرداخت های آنلاین انجام شده از طرف شرکت های تولید کننده و وضعیت آن در بخش مدیریت فراهم شده است.
- امکان مدیریت درگاه ها : در طراحی سایت نمایشگاه مجازی می توان درگاه های مختلفی را برای پرداخت به وجود آورد .
- امکان ثبت و مدیریت قرار دادها : در بخش مدیریت هم چنین می توان قرارداد های بسته شده با شرکت ها و مدت قرارداد را جهت آگهی ها ثبت و مدیریت کرد .
- امکان ایجاد صفحات به تعداد دلخواه : هم چنین می توان به تعداد دلخواه صفحات مختلفی را ایجاد کرد.
- امکان ایجاد اسلایدر : می توان اسلایدر های مختلفی را برای نمایش تصویر های مورد نظر در صفحات سایت قرار داد.
- امکان ایجاد منو و زیرمنو ها: در طراحی سایت نمایشگاه مجازی می توان منو ها  و زیر منو های مناسب  را به تعداد دلخواه ایجاد کرد.
- ایجاد و مدیریت فرم ها : مدیریت می تواند برای در خواست های مختلف فرم های مختلفی را ایجاد کند.
- امکان مدیریت نظرات کاربران : در طراحی سایت نمایشگاه مجازی می توان نظرات کاربران را ثبت و مدیریت کرد.
- امکان مدیریت دپارتمان ها : امکان مدیریت دپارتمان های مختلف ( پشتیبانی ، امور سفارشات ، ... ) و ایجاد دپارتمان جدید در بخش مدیریت فراهم شده است .
- امکان ثبت و کنترل تماس ها : در طراحی سایت نمایشگاه مجازی امکان کنترل تماس از شرکت های مختلف با ایمیل و شماره موبایل ایجاد شده .
- امکان ثبت شرکت ها : در این بخش می توان شرکت ها را با زمینه و نوع فعالیتشان ثبت و مدیریت کرد.
- امکان مشاهده تامین کننندگان کالاها: امکان مشاهده شرکت های تامین کننده فرش های سایت در طراحی نمایشگاه مجازی در نظر گرفته شده .
- امکان مشاهده آمار بازدید : در بخش مدیریت امکان مشاهده آمار بازدید و تعداد کاربران آنلاین در طراحی سایت نمایشگاه مجازی وجود دارد .
- امکان مشاهده پربازدیدترین صفحات سایت : در طراحی سایت نمایشگاه مجازی می توان پربازدیدترین صفحات سایت را با تعداد بازدید آن مشاهده کرد.
- تنظیمات وب سایت : امکان ثبت اسم ، عنوان ، تصویر لوگوی سایت و توضیحات آخر صفحه در بخش تنظیمات بخش مدیریت امکان پذیر می باشد.
- اطلاعات تماس سایت : در این بخش از طراحی سایت نمایشگاه مجازی می توان اطلاعات مربوط به تماس : ایمیل ، شماره تماس ، کدپستی ، فکس و ... را ثبت کرد.
- امکان ثبت و استعلام گارانتی : امکان ثبت و استعلام گارانتی های تعریف شده در سیستم در طراحی سایت نمایشگاه مجازی فراهم شده است.
 

نظرات کاربران

0 نظر