بازگشت به لیست محصولات

طراحی سایت فروشگاهی دکوریما

مجموعه دکوریما با بیش از بیست سال سابقه در تولید محصولات دکوراسیون ، فروش عمده پرده و مجسمه با طراحی سایت فروشگاهی دکوریما در این زمینه تصمیم به توسعه و گسترش محصولات ، معرفی بیشتر خود و عرضه بیشتر محصولات خود با کمترین قیمت ، کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت به صورت فروش آنلاین گرفت.
از جمله خدمات مجموعه دکوریما می توان به طراحی و دوخت پرده ، ارائه به روز ترین مدل های پرده ، ارائه مشاوره در زمینه دکوراسیون داخلی و پرده و عرضه انواع لوازم دکوراسیون داخلی اشاره کرد.
شرکت چیتا سافت طراحی سایت فروشگاهی دکوریما را بر عهده گرفت .

 

طراحی سایت چیتا سافت

 
ازجمله امکاناتی که شرکت چیتا سافت در طراحی سایت فروشگاهی دکوریما در نظر گرفته است:


- امکان مشاهده و انتخاب دسته بندی انواع محصولات : امکان انتخاب دسته ی مورد نظر ( پرده و منسوجات ، دکوراتیو و ملزومات ) برای نمایش در طراحی سایت فروشگاهی دکوریما وجود دارد.
- مشاهده تصویر محصولات از زوایای مختلف : با انتخاب محصول مورد نظر می توان چندین تصویراز آن محصول از زوایای مختلف  در طراحی سایت فروشگاهی دکوریما مشاهده کرد.
- امکان مشاهده مشخصات هر محصول : با انتخاب محصول مورد نظر می توان مشخصاتی از آن را برای انتخاب راحت تر و بهتر در طراحی سایت فروشگاهی دکوریما مشاهده کرد.
- امکان مشاهده ابعاد محصول : از دیگر امکاناتی که در طراحی سایت فروشگاهی دکوریما فراهم شده است امکان مشاهده اندازه طول و عرض محصولات است.
- امکان مشاهده مواد بکار رفته در دکور تزئینی در طراحی سایت فروشگاهی دکوریما
- امکان استفاده از امکانات سفارش اختصاصی : کاربران می توانند با ورود به حساب کاربری خود از امکانات سفارش اختصاصی در طراحی سایت فروشگاهی دکوریما استفاده کنند.
- امکان پیگیری سفارشات : با وارد کردن کد پیگیری که بعد از پرداخت به کاربران داده می شود کاربران می توانند سفارشات خود را پیگیری کنند.
- امکان مشاهده تعداد بازدید : امکان مشاهده تعداد بازدید از هر محصول در طراحی سایت فروشگاهی دکوریما ایجاد شده است.
- اطلاع از زمان ارسال : کاربران هم چنین می توانند محدوده زمان ارسال محصولات را برای تحویل آن در طراحی سایت فروشگاهی دکوریما مشاهده کنند.
- امکان مشاهده موجود یا ناموجود بودن محصولات : کاربران می توانند از موجود یا ناموجود بودن محصول در طراحی سایت فروشگاهی دکوریما مطلع شوند.
- وجود گارانتی برای محصولات : در طراحی سایت فروشگاهی دکوریما برای برخی محصولات گارانتی در نظر گرفته شده که برای محصولات نمایش داده می شود.
- امکان مشاهده پرسش و پاسخ هر محصول : این امکان در طراحی سایت فروشگاهی دکوریما ایجاد شده است که بتوان پرسش و پاسخ در رابطه با هر محصول را در زیر آن محصول مشاهده کرد.
- امکان افزودن به لیست علاقه مندی ها : در طراحی سایت فروشگاهی دکوریما می توان محصولات دلخواه را به لیست علاقه مندی ها اضافی کرد.
- امکان امتیازدهی به محصولات : امکان امتیاز دهی به محصولات و مشاهده امتیاز هر محصول برای در طراحی سایت فروشگاهی دکوریما ایجاد شده است .

 

طراحی سایت فروشگاهی چیتا سافت


امکانات بخش مدیریت در طراحی سایت فروشگاهی دکوریما:


- ایجاد گروه بندی برای محصولات :  در بخش  مدیریت می توان برای محصولات گروه بندی های مختلف تعریف کرد.
- افزودن و ثبت محصولات : می توان محصولات را با وارد کردن تصویر ، گروه ، قیمت و ... در طراحی سایت فروشگاهی دکوریما ایجاد کرد.
- تعریف واحد های اندازه گیری : در طراحی سایت فروشگاهی دکوریما می توان برای وارد کردن ابعاد و تعداد واحد های اندازه گیری مختلفی را تعریف کرد.
- تعریف و ایجاد ویژگی برای محصولات : می توان ویژگی های مختلفی را در طراحی سایت فروشگاهی ذکوریما برای محصولات تعریف کرد.
- امکان تعیین مقدار ویژگی : هم چنین می توان برای ویژگی های تعریف شده مقدار های مورد نظر را تعیین کرد .
- امکان مدیریت و ثبت سفارشات : در طراحی سایت فروشگاهی دکوریما می توان وضعیت سفارش ، زمان ثبت سفارش و مبلغ فاکتور را رد بخش مدیریت پیگیری کرد.
- امکان پیگیری امور مالی : در بخش مدیریت طراحی سایت فروشگاهی دکوریما می توان امور مالی را مثل مبلغ ، شماره ، وضعیت فاکتور و تراکنش های انجام شده ، وضعیت پرداخت و فیش ها را مدیریت کرد
- امکان ایجاد روش های ارسال : در پنل مدیریت امکان ایجاد روش های ارسال مختلف همراه با هزینه و توضیحات در طراحی سایت فروشگاهی دکوریما وجود دارد.
-  فروش ویژه برای محصولات : می توان برای محصولات فروش ویژه در نظر گرفت و زمان انقضا ، تعداد و سقف فروش آن را تعیین کرد .
- گزارش محصولات در حال اتمام : در طراحی سایت فروشگاهی دکوریما می توان محصولات در حال اتمام را با موجودی آن در پنل مدیریت ثبت کرد.

نظرات کاربران

0 نظر