بازگشت به لیست محصولات

طراحی سایت شرکتی مهر داوری

امروزه موسسات داوری خصوصی جای خود را به فرایند زمانبر رسیدگی دادگاه ها داده است و طرفداران زیادی را بین بازرگانان و دولت ها پیدا کرده اند و دولت ها می کوشند تا این موسسات داوری خصوصی را گسترش دهند .
موسسه مهرداوری هم به حرفه ای ترین  و منسجم ترین شکل با هدف ارائه خدمات در جهت رسیدگی به دعاوی طرفین تاسیس شده است و طراحی سایت شرکتی مهرداوری به بهترین شکل توسط شرکت چیتا سافت انجام شده است.
از مزیت هایی که موسسات داوری خصوصی نسبت به دادگاه های عمومی دارند می توان به هزینه ی آن اشاره کرد که هزینه رسیدگی به اختلافات در این موسسات بسیار کمتر از رسیدگی در دادگاه ها است و زمان رسیدگی در این موسسات نسبت به دوره ی رسیدگی به اختلافات در دادگا ه های عمومی کمتر است ، هم چنین آیین رسیدگی در موسسات داوری خصوصی بسیار انعطاف پذیر تر از آیین رسیدگی در دادگاه ها است ، در موسسات داوری برای زمینه های مختلف دعوا ، وکلا و حقوقدانان متخصص در آن زمینه در نظر گرفته شده است.
در موسسه مهرداوری پس از اعلام رای توسط وکلا ، رای مورد نظر را برای اطمینان از راستی و تائید نهایی به یک حقوقدان متخصص در این زمینه فرستاده می شود و پس از تائید آن ،توسط  طرفین دعوا قابل اجرا است.

طراحی سایت شرکتی مهرداوران

از امکانات و خدماتی که در طراحی سایت شرکتی مهر داوری در نظر گرفته شده است :
- امکان مشاهده حوزه های تخصصی موسسه در طراحی سایت شرکتی مهرداوری
 - امکان پیگیری پرونده توسط طرفین دعوا در طراحی سایت شرکتی مهرداوری
- امکان مطالعه مقالات و مقررات داوری در طراحی سایت شرکتی مهرداوری
- امکان مشاهده لیستی از داوران موسسه در طراحی سایت شرکتی مهرداوری
- امکان مشاهده خدمات موسسه در طراحی سایت شرکتی مهرداوری
- امکان مشاهده نمونه داوری در طراحی سایت شرکتی مهرداوری
- امکان مشاهده فرایند داوری در موسسه در طراحی سایت شرکتی مهرداوری

نظرات کاربران

0 نظر