بازگشت به لیست محصولات

طراحی سایت شرکتی سپید افرا

شرکت الکترونيک سپيد افرا در سال 1386 در تهران تأسيس شده است .هدف از تأسيس اين شرکت انجام فعاليت هايی در زمينه طراحي ساخت و توليد منابع تغذيه سوئيچينگ جهت مصارف در تجهيزات نيروی مخابراتي و ساير صنايع مصرف کننده اين محصولات همچون شرکت برق ، شرکت نفت ، بانکها ،صنايع باتری سازی و صنايع نظامی و . . . می باشد.

در حال حاضر بعد از گذشت 8 سال از تأسيس شرکت الکترونيک سپيد افرا ، محصولات متنوعي بنا به نياز مصرف در سازمان های دولتي ، خصوصي  و يا مشتريان خاص در اين شرکت  طراحی و توليد شده است.

هم اکنون اين شرکت در پارک فناوری پرديس تهران در مکانی به مساحت 550 متر مربع  با 40  نفر پرسنل شامل مهندسين الکترونيک فارغ تحصيل از دانشگاه های برتر کشور و تکنسين های برق وتوليد مشغول به فعاليت مي باشد.

حال شرکت الکترونيک سپيد افرا با هدف معرفی خدمات خود در سطح گسترده تر پا به عرصه ی وب گذاشته و با طراحی پایگاه اطلاعاتی خود در سطح وب به فعالان این عرصه خود را معرفی میکند.

طراحی سایت شرکتی آن توسط شرکت مهندسی چیتاسافت با امکانات خواسته شده از طرف بخش فناوری اطلاعات سپید افرا انجام و پیاده سازی شده است.

برخی از امکاناتی که در این وب سایت پیاده سازی شده است به شرح موارد زیر است :

- نشان دهنده ی مشخصات محصولات در جداولی با تفکیک امکانات مختلف و بررسی های تخصصی محصولی

- گالری تصاویر برای نشان دادن محصولات و خدمات شرکت

- قابلیت نظر دهی کاربران برای محصولات و بخش های مختلف سایت

- بخش دانلود های مورد نیاز با سطح دسترسی برای کاربران سایت

- بخش مقالات برای نشر مقالات تحریر شده توسط شرکت برای مخاطبان مبحث الکترونیک

و بسیاری از امکاناتی مدیریتی ای که توسط تیم طراحی سایت چیتاسافت در پنل ادمین سایت برای مدیران سایت قرار داده شده به منظور مدیریت هرچه آسان تر مطالب نشان داده شده روی سایت

نظرات کاربران

0 نظر