بازگشت به لیست محصولات

طراحی سایت سفارش آنلاین غذا فوری فود

دیگر لازم نیست زحمت تماس تلفنی و پشت خط ماندن را بکشید. همه چیز را به فوری‌فود بسپارید تا بهترین غذاها را در کوتاه ترین زمان و بدون هرگونه هزینه اضافه در اختیار شما قرار دهد. با مشخص کردن آدرس محل تحویل روی نقشه، لیست رستوران های فعال در منطقه ی خود را مشاهده نمایید. تمامی نقاط بندرعباس تحت پوشش فوری‌فود است. می‌توانید هزینه سفارش را در حین دریافت غذا به پیک موتوری بپردازید. از غذای مورد علاقه خود لذت ببرید!

طراحی وبسایت فروشگاه آنلاین سفارش غذا توسط چیتاسافت به اتمام رسید.

از امکانات پیاده سازی شده در این سایت میتوان به قابلیت های ذیل اشاره کرد : 

- روش های متعدد پرداخت اعم از اینترنتی اعتباری یا نقدی

- طراحی اپلیکیشن جهت راحتی کار کاربران با موبایل ، سبب گردیده تا کاربران زیادی تمایل  به استفاده از این سامانه اینترنتی داشته باشند.

- این وب سایت با در ارتباط بودن به سامانه ی پیامکی زمان تحویل سفارش را بعد از استعلام از رستوران مربوطه به کاربر گزارش می دهد که این امر باعث افزایش اعتماد کاربران به این فروشگاه اینترنتی شده است.

- روند ثبت نام بسیار راحت از طریق وب سایت

- بستن روند سفارش آنلاین غذا در زمان اتمام ساعات کاری رستوران

- گذاشتن تخفیف برای نوع خاصی از غذا

- نوع خاصی از نظر سنجی راجع به غذا ها

- راه حل های خلاقانه ای که جهت ارتباط با مشتری در طراحی وب سایت فوری فود در نظر گرفته شده است که کاربر را برای انتخاب نهایی و سفارش راهنمایی می کند.

- وجود دسته بندی های مختلف غذاها ، دسته بندی بر اساس زمان تحویل غذا، نشان دادن لیست رستوران های اطراف محل سکونت کاربر، آیتم هایی است که جهت سهولت کار کاربران در نظر گرفته شده است.

نظرات کاربران

0 نظر