بازگشت به لیست خدمات

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

چیتاسافت به واسطه تجربه ای که از سال ها تعامل موفق با سازمان ها و اشخاص حقیقی و حقوقی به دست آورده است مناسب ترین و به صرفه ترین راه حل ها را برای طراحی سایت به مشتریان خود ارائه می دهد.

پول و وقتتان را هدر ندهید!

تنوع و تفاوت های زیادی که در قیمت و کیفیت کار طراحان سایت وجود دارد تصمیم گیری را برای مشتری دشوار می کند. متاسفانه بسیاری از کاربران به دلیل عدم آگاهی و نا آشنا بودن با تخصص های لازم در این زمینه، دچار تجربه های ناموفق و تلخی در مراجعه به طراحان سایت شده اند. برآورد قیمت هایی از چند ده هزار تومان تا چند ده میلیون تومان برای یک سایت سردرگمی مشتریان را در پی دارد. دلیل اینکه این تفاوت ها از کجا ناشی می شود و منصفانه هستند یا خیر را نمی توان در اینجا مورد بحث و بررسی قرار داد اما توصیه چیتاسافت به مشتریان این است که زمان و پول خود را با توجه به اهداف خود تعیین کنند. اگر به دنبال کسب درآمد، بازدید و بازدهی مناسب از سایت خود هستید به هیچ وجه زمان خود را با طراحی سایت های مبتدی و رایگان و یا سیستم های آماده هدر ندهید. و اگر سایت را فقط به عنوان یک نشانی اینترنتی و معرفی مختصر می خواهید هزینه زیادی بابت طراحی سایت نپردازید.

 

ما سفارشی طراحی می کنیم!بهینه سازی سایت

چیتاسافت برای طراحی فروشگاه آنلاین  از سیستم اختصاصی خود به نام چیکا بهره می گیرد که کاملا توسط برنامه نویسان شرکت طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل هر نوع تغییر و ارتقایی که مورد نظر مشتری باشد قابل اجرا خواهد بود. از افتخارات چیتاسافت همین است که همواره واحد برنامه نویسی خود را درگیر طراحی و ایجاد راه حل ها و نوشتن کدهای جدید می بیند. ما معتقدیم و متعهدیم که نیاز مشتری را به بهترین نحو و کمترین هزینه بر روی سیستم مدیریت محتوای چیکا مرتفع می کنیم.

 

مراحل طراحی سایت از 0 تا 100

  • طراحی قالب گرافیکی: واحد گرافیک چیتاسافت، طرح کلی سایت را با در نظر گرفتن کلیه امکانات و نیازهای مشتری و اعمال نظر و سلیقه ایشان طراحی کرده و آنرا به تایید کارفرما می رساند.
  • پیاده سازی قالب گرافیکی: بعد از تایید طرح کلی سایت توسط مشتری، واحد استاتیک شرکت شروع به ایجاد کدهای استایل و ساختار سایت می کند. در این مرحله جزییات طرح گرافیکی نیز مشخص می شود.
  • برنامه نویسی: واحد برنامه نویسی معمولا همزمان و به موازات طراحی گرافیکی کار خود را آغاز می کند. وظیفه این واحد ایجاد بخش های سفارشی سایت، برنامه نویسی امکانات سایت و نصب و تنظیم قالب گرافیکی بر روی کدهای چیکا است.
  • واحد کنترل کیفی: بعد از اتمام واحد برنامه نویسی، کلیه عملکردهای سایت، ورودی ها و خروجی ها و امنیت سایت توسط واحد کنترل کیفی بررسی می شود.
  • آموزش و تحویل سایت: بعد از اتمام طراحی و بررسی عملکرد سایت، مشتری می تواند مدیریت سایت خود را تحویل گرفته و نحوه کار با ابزار و امکانات آن را توسط کارشناسان شرکت آموزش ببیند. مدیریت سایت برای مشتریان ایرانی کاملا به زبان فارسی و برای مشتریان خارج کشور به زبان سفارش داده شده ترجمه می شود که البته با چند دقیقه آموزش به راحتی قابل استفاده است.
  • واحد پشتیبانی: از ویژگی های پروژه های نرم افزاری، تداوم تعامل و ارتباط با مشتری است. چیتاسافت تمامی خدمات خود را تا یک سال به صورت رایگان پشتیبانی کرده که در صورت تمایل و درخواست کارفرما این مدت تمدید می شود.

نظرات کاربران

2 نظر

شهاب

۱۲ آبان ۱۳۹۵ | ۰۶:۵۳

سلام برنامه میخواستم برای غذا آماده غذا آماده دارم خواستم ببینم برام برنامه درست کنید که بتونم غذا هامو آنلان بفروشم چقدر هزینش میشه ممنون

اشکان ابکار

۱۲ آبان ۱۳۹۵ | ۰۲:۵۳

سلام وقت بخیر ممنون میشم هزینه طراحی سایت فروشگاه و اپلیکیشن اندروید و ای او اس را جداگانه بفرمایید منتظر پیامتون هستم با تشکر از مجموعه چیتا سافت