طراحی سایت علمی و مزایای آن چیست ؟

  • توسط بهارک محمد زاده
  • یکشنبه , ۱۹ آذر ۱۳۹۶
  • 414 بازدید
  • 0
طراحی سایت علمی

بسیاری از افراد علاقمند به موضوعات علمی ، برای پیدا کردن مطالب و تحقیقات انجام شده در زمینه ی علمی مورد نظر به اینترنت روی می آورند و با جستجو در اینترنت و پیدا کردن طراحی سایت علمی دلخواه و مناسب، به استفاده و مطالعه در آن می پردازند.

دانشمندان و متخصصان برای نمایش نتایج تحقیقات علمی خود نیاز به محیطی دارند تا بتوانند مقالات و پژوهش های خود را در آن برای عموم به نمایش بگذارد و چه محیطی بهتر از بستر نامحدود اینترنت که اکثر مردم هم در حال حاضر به آن دسترسی دارند و دانشمندان و یا متخصصان می توانند با طراحی سایت علمی ، خود و پژوهش های علمی خود را به مردم بشناسانند.

با طراحی سایت علمی ، صاحبان سایت می توانند مطالب و اخبار و مقالات علمی خود را در آن قرار دهند تا کاربران علاقمند در آن زمینه بتوانند از مطالب سایت بدون پرداخت هزینه استفاده کنند و از این طریق علم و دانش خود را به مردم انتقال پیدا کند.

هم چنین در طراحی سایت علمی با ایجاد امکان نظردادن برای کاربران می توان از نظرات و پیشنهادات افراد هم در آن زمینه ی استفاده کرد و با ایجاد امکان پرسش و پاسخ می توان به سوال های مختلف افراد نیز در آن زمینه ی علمی پاسخ داد .

افراد به دنبال مطالب جدید و به روز علمی هستند و با دیدن مطالب قدیمی به سرعت سایت شما را ترک می کنند و به سراغ سایتهای به روز می روند ، در نتیجه باید مطالب این گونه سایت ها به طور مرتب به روز رسانی شود و با علم روز جهان پیش رود تا کاربران دوباره به سایت شما برگردند و به آن وفادار بمانند.

در طراحی سایت های علمی به دلیل زیاد بودن مطالب ، محتوا ، مقالات و اخبار، سایت معمولا رتبه ی خوبی را در موتور های جستجوگر پیدا می کند و با بهینه سازی سایت می توان به راحتی در بین چند سایت اول  نشان داده شود.

طراحی سایت علمی

طراحی سایت علمی

امکانات موجود در طراحی سایت علمی

از امکانات قابل استفاده در طراحی سایت علمی می شود به موارد زیر اشاره کرد:

-دسته بندی موضوعات مختلف در زمینه ی علمی برای دسترسی آسان کاربران

– امکان نمایش اخبار جدید و روز دنیا در زمینه های علمی

– امکان پشتیبانی آنلاین برای پاسخگویی به کاربران در طراحی سایت علمی

– نمایش کتاب ها و مقالات معتبر علمی

– امکان دانلود ویدئو های علمی و فایل های مرتبط در طراحی سایت علمی

– امکان نمایش بیوگرافی دانشمندان بزرگ تاریخ در طراحی سایت علمی

– امکان فروش محصولات علمی مرتبط در بخش فروشگاهی سایت علمی

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

تازه های طراحی سایت

بهینه سازی وبسایت

دانستی های سایت