طراحی سایت دانشگاهی | طراحی وب سایت دانشگاه

  • توسط بهارک محمد زاده
  • شنبه , ۲۵ آذر ۱۳۹۶
  • 512 بازدید
  • 0
طراحی وب سایت دانشگاهی

امروزه اینترنت در همه ی بخش های زندگی مردم ، مثل کار ، درس ، ورزش و …  نفوذ کرده است و افراد تصمیم به انجام هرکاری که می گیرند ابتدا در مورد آن در اینترنت جستجو و تحقیق می کنند و سپس درمورد آن تصمیم گیری می کنند. یکی از بخش های مهم زندگی هر فرد ، درس و آموزش است و افراد برای انتخاب موسسه آموزشی و یا دانشگاه مورد نظر خود، بسیار تحقیق می کنند تا بهترین موسسه یا دانشگاه را انتخاب کنند چه برای افرادی که قصد تحصیل به صورت مجازی را دارند و چه حضوری ، از مواردی که باعث می شود یک دانشگاه در دید افراد حرفه ای باشد ، طراحی سایت دانشگاهی برای آن است.

طراحی سایت دانشگاهی ، مزایا و امکانات بسیاری هم برای دانشگاه و هم برای دانشجویان دارد ، در طراحی این سایت ها می توان دانشگاه و یا موسسه آموزشی را به طور کامل معرفی کرد و امکانات و خدمات آن را نمایش داد تا افراد بتوانند با دانشگاه یا موسسه آموزشی بیشتر آشنا شوند .

در طراحی سایت دانشگاهی می توان ، قسمتی از سایت را به قرار دادن جلسات ،اردو ها و … برگزار شده در دانشگاه اختصاص داد تا کاربران بتوانند با مراجعه به سایت از تمام اخبار دانشگاه اطلاع پیدا کنند ، هم چنین در سایت دانشگاهی می توان اطلاعات کلاس های ارائه شده ، کلاس های جبرانی و کنسلی کلاس ها را قرار داد تا دانشجویان برای مطلع شدن از برنامه کلاس ها به آن مراجعه کنند ، این کار باعث می شود تا دانشجویان به دفعات زیاد وارد سایت شوند و بازدید کنندگان سایت افزایش یابد.

طراحی سایت دانشگاهی

از امکانات جذاب دیگری که می توان در طراحی سایت قرار داد تا بازدیدکنندگان زیادی را جذب کند ، قرار دادن بخشی برای معرفی اساتید دانشگاه و مدارک دانشگاهی آن ها  و درسی که ارائه می دهند است تا از این طریق دانشجویان بهتر با اساتید آشنا شوند و برای مدت بیشتری در سایت بمانند.

هم چنین امکان ثبت نام دانشجویان و وارد شدن آن ها به سایت برای انتخاب واحد ، مشاهده درس های ارائه شده  ، تاریخ امتحانات و … باید در طراحی سایت دانشگاهی ایجاد شود ، با ثبت نام در سایت ، هر یک از دانشجویان می توانند برای خود پروفایلی داشته باشند تا بتوان به صورت خصوصی برای هریک از دانشجوها در صورت نیاز پیام هایی از دپارتمان های مختلف مثل  آموزش ، مدیریت و … ارسال کرد و هم چنین دانشجویان بتوانند به دپارتمان های مورد نظر ، پیام های خودشان را ارسال کنند و جواب دریافت کنند.

طراحی سایت دانشگاهی برای دانشگاه ها و یا موسسه های آموزشی از مهمترین عوامل برای پیشرفت است ، با طراحی حرفه ای و منحصربفرد سایت و بهینه سازی آن ، می توان رتبه ی سایت را در موتور های جستجوگر مثل موتور جستجوگر گوگل افزایش داد و بازدید کننده ی بیشتری بدست آورد و در نهایت باعث می شود  افراد بیشتری دانشگاه شما را برای تحیل انتخاب کنند.

طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت دانشگاهی

از امکاناتی که می توان در طراحی سایت دانشگاهی ایجاد کرد :

– ایجاد بخشی برای معرفی کامل و جامع دانشگاه و امکانات آن در طراحی سایت دانشگاهی

– امکان نمایش معرفی نامه برای اساتید دانشگاه در طراحی سایت دانشگاهی

– امکان مشاهده بخش اخبار و اطلاعیه های دانشگاه در طراحی سایت دانشگاهی

– امکان ایجاد پروفایل برای هر یک از دانشجویان در طراحی سایت دانشگاهی

– امکان نمایش برنامه ی امتحان ها و کلاس های ارائه شده در طراحی سایت دانشگاهی

– امکان ارسال و دریافت پیام از دپارتمان های مختلف در طراحی سایت دانشگاهی

و…

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «

دیدگاهتان را بنویسید

تازه های طراحی سایت

بهینه سازی وبسایت

دانستی های سایت