۲۰ نمونه از بهترین سایت های جدید (بخش دوم)

  • توسط مرجان کاظمی
  • دوشنبه , ۲۴ مهر ۱۳۹۶
  • 448 بازدید
  • 0
سایت های جدید

همراهان چیتا سافت اگر در قسمت قبل ۲۰ نمونه از بهترین سایت های جدید (بخش اول) همراه ما بوده باشید با ۱۰ نمونه برتر سایت آشنا شده اید و در این مطلب می توانید با ۱۰ نمونه ی دیگر نیز آشنا شوید. همراه ما باشید.

Matthew Vernon

سایت های جدید

سایت های جدید

 

کار جدید Matthew Vernon سایت کسب و کار نسبتا معمولی را نمایش می دهد.و با تایپو گرافی مجله مانند نمای کلاسیک و یکپارچه ای را با عنوان اینترنت آبی ایجاد کرده است. تغییرات  ساده ای را برای ساده کردن سایت بوجود می آورد اما تقریبا احساس نوسالژیک و دلتنگانه ای را ایجاد می کند در حالی که هنوز بدنبال حرفه ای شدن می باشد.

Malte Gruhl

سایت های جدید

Malte Gruhl وبسایتش مانند اسمش یک سایت روانشناسی است. اون واقعا روش هایی که من میتونم به درستی آنها را توصیف کنم را در سایتش بیان می کند و هنر پیشه ها و … واقعا توضیف گر های دقیقی هستند ام واقعا این بیشتر شبیه یک پروژه هنری آشوب از یک وب سایت است. من نمی دانم که او میخواهد خدماتش را بفروشد یا نه  اما واقعا فراموش کردن او بسیار سخت می باشد. من این پسر را فقط برای دیدن چیز هایی که واقعا اتفاق می افتد استخدام می کنم. چون جریان بسیار زیبایی از اتفاقات در سایتش مشاهده می شود.

مطلب پیشنهادی: ۳ نکته ضروری برای طراحی وب سایت

Tyler Hancock

بعد از جشنواره بصری Tyler Hancock نمونه کارهای جدید ودر عین حال ساده برای چشمان هر کسی بسیار آرام بخش است. با متون بزرگ و تصاویر بزرگتر این سایت برای هر کسی یک لذتی را در پی خواهد داشت. که هر کسی به ساده بودن و سفارشی کردن در طراحی سایت اشاره می کند.

Matt Lee

Matt Lee خودش را به عنوان توسعه دهنده خلاقیت می داند. و میتوانید حرفش را از روی مشاهده سایتش قضاوت کنید. به نظر من او شایسته این جمله می باشد در نگاه اول سایت او یک طرح معمولی تیره به نظر می آید کاملا شیک و قشنگ. اگر به سختی بعضی از قسمتهای پس زمینه را مشاهده می کنید این نشان دهنده این می باشد که عکس ها باعث تقویت تم ها یا پس زمینه های بصری سایت می شود و در کل همه اینها با هم زیبایی دارند

Laboratorium EE

سایت او شامل اخبار و اتفاقات می باشد . به عنوان پیشگو نمی باشد. سایت او بسیار زیبا و دارای محتویات بخصوصی می باشد.

Ben Bate

سایت های جدید

نمونه کار های Ben Bate کاملا مشخص است که با Bootstrap ساخته شده است.استراتژی فروش بجای زیبایی شناسی امری جالب می باشد دلایل زیادی مبنی بر اثبات برند Ben وجود دارد. جالب اینجاست شما قبل از خرید با او صحبت میکنید و او در قالب یک فایل pdf نمونه کار های اخیر خود را برای شما ارسال می کند. و این بسیار فراتر از حد معمول و هوشمندانه می باشد.

Booreiland

سایت های جدید

Booreiland یک آژانس دیجیتال هلندی می باشد. که ترکیبی از چیدمان تقریبا اشنا به انظمام ایجاد تغییرات کوچک و مورد علاقه می باشد. کابرد تاثیر گذارش استفاده از رنگ زرد به همراه سایه زدن های زیبا است. انیمیشن هایی که مشاهده می کنید باعث درک شما از موضوع می شود در مجموع همه چیز خوب است.

 LatinMedios

سایت های جدید

من درمکزیک زندگی می کنم. و می توانم به شما بگویم در جنوب مرز احساسات طراحی به سمت رنگی شدن می روند . LatinMedios به سمت رنگ های رنگین کمان کاملا گرایش پیدا نمی کند اما فقط برخی از آنها را در نام تجاری یا برند خود نگه داشته است. برای اینکه عدالت را انجام دهد از همین رنگ ها استفاده می کند اما همچنان نظر مشتری برایش اولویت دارد.

بقیه سایت یک نمونه  کار کلاسیک تک رنگ می باشد.که در پس زمینه هایش طرح های انیمیشنی ایجاد کرده است. این یک نوع ترکیب تفکر طراحی می باشد که از چند نوع فرهنگ کاری تشکیل می شود. LatinMedios در امریکا در مکزیک و در چندین جای دیگر در آمریکای جنوبی  زندگی می کند.

Upperquad

سایت های جدید

سایت های جدید

 

Upperquad برای ما یک سایت آورده است که واقعا طرح خیلی زیبایی دارد. او در کنار ساده گرایی از رنگ های نرم در انواع مختلف و انیمیشن های ظریف در سایتش استفاده می کند. از شکل های هندسی تصادفی نیز بهره می برد. این اشکال هندسی باعث می شود ذهن ما در قبال عدم تقارن و به هم ریختگی های هنری با چالش زیبایی رو به رو شود.

مطلب پیشنهادی: چهار روش برای به روز رسانی وب سایت شخصی

Xigen

سایت های جدید

سایت های جدید

 

Xigen یک نفر دیگر می باشد که در صورت نداشتن تجربه زیاد از اشکال ساده و خوب استفاده می کند. به طرح هایش توجه کنید.

Untold

سایت های جدید

سایت های جدید

 

Untold با یک طرح مشکی دوست داشتنی در سایت که باعث میخ کوب کردن بینندگان در نقاطی از صفحه وب سایتش می شود. گاهی اوقات با مواردی مواجه می شوید که احساس می کنید کاملا اشتباه است مثلا کوچک بودن فونت های نوشتاری در سایت. اما نمیدانم که را سایز کوچک متون را با نام مدرن و ظریف در شبکه های جهانی تلقی می کنند.

منبع

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

تازه های طراحی سایت

بهینه سازی وبسایت

دانستی های سایت