استفاده از امکانات طراحی سایت پوشاک

  • توسط بهارک محمد زاده
  • چهارشنبه , ۱۵ آذر ۱۳۹۶
  • 219 بازدید
  • 0
طراحی سایت پوشاک

در حال حاضر مردم در اکثر نقاط دنیا خرید های خود را از طریق اینترنت انجام می دهند . خرید کالاهایی مثل لباس و کیف و کفش از طریق طراحی سایت پوشاک بسیار آسان تر و به صرفه تر از خرید آن ها از مغازه ها و وقت گذراندن در مغازه ها است.

افراد می توانند در سایت های لباس و کیف و کفش با یک سرچ کوچک به سرعت کالای مورد نظر را پیدا کنند و سایز ها و رنگ های مختلف آن را در زمان بسیار کمتر از خرید از مغازه مشاهده کنند.

افراد می توانند در طراحی سایت پوشاک اطلاعات در مورد هر جنس را مشاهده کنند و با خیال راحت خرید خود را انجام دهند و تمام جنس های مشابه جنس مورد نظر را مشاهده کنند و در کمترین زمان ممکن جنس مورد نظر خود را پیدا کنند و پس از پرداخت آنلاین در کوتاهترین مدت لباس یا کیف و کفش را در محلی که هنگام ثبت نام در سایت وارد کرده اند تحویل بگیرند. سایت پوشاک به نوعی سایت فروشگاهی هم محسوب می شود .

هم چنین در طراحی این سایت ها می شود تخفیف هایی را برای برخی جنس ها در نظر گرفت تا کاربران بتوانند از این تخفیف ها استفاده کنند . می توان قابلیت اطلاع رسانی به وسیله پیامک و ایمیل را در طراحی سایت پوشاک قرار داد تا در صورت در نظر گرفتن تخفیف برای جنسی یا اضافه شدن کالا ی جدیدی در سایت به کاربران اطلاع رسانی شود.

با قرار دادن مطالب مرتبط ، مثل اخبار مد روز و آموزش های ست کردن می توان مطالب درون سایت را افزایش داد و زیاد بودن مطالب سایت باعث می شود سایت در موتور های جستجوگر رتبه ی بهتری پیدا کنند .

با طراحی سایت ریسپانسیو پوشاک کاربران می توانند در هر جایی که هستند با گوشی موبایلشان به سایت دسترسی داشته باشند و بتوانند سایت را با نمایش درست مشاهده کنند و از این طریق بازدیدکنندگان سایت افزایش می یابند و با افزایش بازدید کنندگان سایت فروش کالا ها افزایش می یابد.

می توان با قرار دادن جدول اندازه ها برای آقایان و بانوان ، کسانی که از اندازه ها شک دارند و به همین دلیل از سایت های  پوشاک خرید نمی کنند را کمک کرده تا اطمینان کنند و از سایت های فروش پوشاک خرید کنند.

طراحی سایت پوشاک

طراحی سایت پوشاک

از امکانات به کار گرفته شده در طراحی سایت پوشک می شود به موارد زیر اشاره کرد :

– امکان آشنایی با خدمات سایت در طراحی سایت پوشاک

– امکان مرجوع و تعویض کالا در طراحی سایت پوشاک

– امکان مشاهده فرآیند خرید در طراحی سایت پوشاک

– امکان پیگیری خرید در طراحی سایت پوشاک

– امکان مشاهده جدول اندازه ها برای انتخاب بهتر

– امکان ارسال انتقادات و پیشنهادات در طراحی سایت پوشاک

– امکان اطلاع رسانی از طریق ایمیل و پیامک

– امکان مشاهده اطلاعات  شعب مختلف در طراحی سایت پوشاک

– امکان مشاهده روش های ارسال در طراحی سایت پوشاک

– امکان مشاهده کالا ها در دسته بندی های مختلف

– امکان مشاهده کالا های تخفیف خورده در طراحی سایت پوشاک

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

تازه های طراحی سایت

بهینه سازی وبسایت

دانستی های سایت