طراحی سایت پزشکی و امکانات آن

  • توسط بهارک محمد زاده
  • دوشنبه , ۱۳ آذر ۱۳۹۶
  • 275 بازدید
  • 0
طراحی سایت پزشکی

در حال حاضر اولین جایی که افراد برای پیدا کردن جواب سوال هایشان به آن مراجعه می کنند موتور های جستجوگر اینترنت است.افراد قبل از مراجعه به پزشک ابتدا در اینترنت به دنبال نشانه های بیماری و مشکل خود می گردند و با پیدا کردن طراحی سایت پزشکی خوب و به روز از کاربران دائمی آن سایت می شوند و در دفعات بعدی به آن مراجعه می کنند و هم چنین آن را به دوستان خود معرفی می کنند.

پس هر پزشک می تواند با طراحی سایت برای خود ، اطلاعات خود را در اختیار کاربران بگذارد تا افراد بتوانند بدون مراجعه به مطب پزشک از اطلاعات اولیه آگاهی پیدا کند و در صورت نیاز به  پزشک مراجعه کند . با طراحی سایت پزشک می تواند راه های برقراری ارتباط را مثل آدرس مطب و تلفن های مطب و ساعات کاری مطب را در سایت قرار دهد تا کاربران بتوانند در صورت نیاز به آن ها دسترسی داشته باشند.

هم چنین در طراحی سایت پزشکی می توان بخشی را برای  گرفتن وقت توسط افراد از طریق سایت ایجاد کرد به این صورت که مخاطبان بتوانند وقت های خالی را مشاهده کنند و هر کدام که برایشان مناسب بود را رزرو و از طریق درگاه های ایجاد شده به صورت  آنلاین پرداخت را انجام دهند . از دیگر مزیت هایی که طراحی سایت برای پزشک دارد این است که می توان سوال های متداول مراجعین را در سایت قرار داد تا مخاطبین بتوانند آن ها را بخوانند تا هم در وقت بیمار و هم در وقت پزشک صرفه جویی شود و می توان در طراحی سایت پشتیبانی را قرار داد تا به سوال های کاربران پاسخ دهد و در صورت لزوم آن ها را به مطب پزشک دعوت کنند.

از دیگر کارهای جذابی که می توان در طراحی سایت پزشکی انجام داد ایجاد پرونده در سایت برای بیماران است تا بتوانند همیشه به آن دسترسی داشته باشند و آن را مطالعه کنند. هم چنین ایجاد بخشی برای مقالات و اخبار جدید پزشکی در طراحی سایت پزشکی  از الزامات است تا کاربران بتوانند از اطلاعات روز پزشکی آگاه شوند و از اطلاعات نادرست و قدیمی در امان بمانند و همین طور این بخش باعث می شود تا سایت پزشکی در موتور های جستجوگر مثل موتور جستجوگر گوگل رتبه ی بهتری پیدا کند و از اولین سایت ها نمایش داده شود و بازدید کنندگانی بیشتری را جذب کند.   .

با طراحی سایت ، پزشک می تواند خود و تخصص و مدارکش را معرفی کند و توضیحات لازم را بدهد  تا افراد با مطالعه آن با اطمینان بیشتری به پزشک مراجعه کنند و از مراجعان دائمی او شوند و او را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند.هم چنین طراحی سایت این دید را به افراد می دهند که شما در کار خود حرفه ای هستید و برای آن ارزش قائلید .

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

از امکانات و خدمات ایجاد شده در طراحی سایت پزشکی :

– امکان نمایش خدمات ارائه شده در مطب در طراحی سایت پزشکی

– امکان ایجاد پشتیبانی آنلاین برای پاسخگویی به سوالات کاربران در طراحی سایت پزشکی

– امکان نمایش مقالات و اخبار جدید پزشکی در طراحی سایت پزشکی

– امکان ایجاد صفحه ای برای رزو وقت برای مراجعه به وطب در طراحی سایت پزشکی

– امکان ایجاد صفحه ای برای معرفی پزشک در طراحی سایت پزشکی

– امکان ایجاد صفحه ای برای پرسش و پاسخ در طراحی سایت پزشکی

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

تازه های طراحی سایت

بهینه سازی وبسایت

دانستی های سایت