طراحی سایت و مزیت های داشتن سایت مجله اینترنتی

  • توسط بهارک محمد زاده
  • سه شنبه , ۱۶ آبان ۱۳۹۶
  • 231 بازدید
  • 0

با توجه به نفوذ اینترنت در زندگی همه، مردم علاقه دارند تا مطالب جالب و مورد علاقه ی خود را به راحتی با یک سرچ کوچک در اینترنت پیدا کنند تا اینکه بخواهند برای خواندن آن از خانه بیرون بزنند در ترافیک بمانند تا بتوانند مجله مورد علاقه خود را تهیه کنند و آن را مطالعه کنند.
هم چنین در این سال ها تعداد طراحی سایت مجله اینترنتی در اینترنت بسیار زیاد شده است و تعداد افرادی که برای خرید مجله خود را به زحمت می اندازند و به دکه روزنامه فروشی می روند نسبت به سال های قبل بسیار کمتر شده است.
پس اگر تصمیم به تهیه ی مجله دارید بهتر است این کار را با طراحی سایت مجله اینترنتی در بستر نامحدود اینترنت انجام دهید یا اگر ناشر یک مجله هستید می توانید با طراحی سایت مجله اینترنتی به تعداد بازدید کنندگان مجله خود اضافه کنید .

 

سایت مجله اینترنتی

سایت مجله اینترنتی

 

با طراحی سایت مجله اینترنتی هم از طرفی به جلوگیری از قطع درختان و صرفه جویی در کاغذ کمک کرده اید هم به کم شدن ترافیک کمک کرده اید و هم کسب و کار خود را بهتر کرده اید ، به دلیل پر طرفدار شدن مجله های اینترنتی به تازگی مردم از طراحی سایت مجله اینترنتی استقبال می کنند و با یک طراحی جذاب و استفاده از به روز ترین امکانات طراحی برای سایت مجله اینترنتی می توانید به سرعت بازدید کننده ی خوبی پیدا کنید و همین طور که می دانید با افزایش بازدید کنندگان می توانید تبلیغات خوبی را در سایتتان انجام دهید و از این طریق درآمدزایی کنید.
طراحی سایت های مجله باید طوری انجام شود که به دلیل مطالب زیاد و مختلف زیادی از حد شلوغ نشود و چشم مخاطب را خسته نکند متاسفانه در حال حاضر بسیاری از مجله های اینترنتی این مشکل را دارند پس باید در طراحی سایت مجله اینترنتی به این موضوع خیلی دقت شود تا مخاطب مدت زمان بیشتری را در سایت بچرخد و از درهم بودن مطالب و تصاویر خسته نشود.
از دیگر مزایایی که می توان برای طراحی سایت مجله اینترنتی به آن شاره کرد امکان فروش آنلاین مجله به طور نامحدود است در صورتی که نسخه چاپی آن به مقدار محدودی چاپ می شود ، هم چنین در فروش نسخه ی چاپی هزینه چاپ و کاغذ و … به قیمت آن اضافه می شود می توان نسخه آنلاین آن را با قیمت به صرفه تر و در تعداد نامحدود برای عرضه به مخاطبان تهیه کرد.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

از جمله امکاناتی که در طراحی سایت مجله اینترنتی باید به کار برده شود :

– ایجاد منو و زیر منو برای دسته بندی موضوعات مختلف مجله
– ایجاد بخش پربیننده ترین یا اخبار داغ
– ایجاد صفحه ای برای نمایش صفحه اول روزنامه های روز
– دریافت تبلیغات از شرکت های مختلف برای نمایش در سایت
– ایجاد گالری تصاویر و گزارش های تصویری
– امکان فروش آنلاین مجله
– امکان فروش آنلاین شماره های قبلی مجلات و آرشیو مجلات
– امکان ثبت نام خوانندگان برای دریافت مجله از طریق ایمیل
و…

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

تازه های طراحی سایت

بهینه سازی وبسایت

دانستی های سایت