طراحی سایت بازرگانی و تاثیر آن روی پیشرفت تجارت

  • توسط بهارک محمد زاده
  • سه شنبه , ۱۴ آذر ۱۳۹۶
  • 298 بازدید
  • 0
طراحی سایت بازرگانی

امروزه یکی ازعوامل مهم موفقیت و پیشی گرفتن ار بقیه رقبا در کسب و کار ، بخصوص شرکت های تجاری و بازرگانی در امور صادرات و واردات ،  طراحی سایت بازرگانی است.

شرکت های بازرگانی و تجاری می توانند از طریق طراحی سایت ، خودشان و محصولاتشان را معرفی کنند. هم چنین در طراحی سایت می توان محصولات و اجناس خود را برای تعداد زیادی از بازدیدکنندگان به نمایش بگذارند. و مشتریانی داخلی و هم خارجی برای محصولات خود پیدا کنند و از این طریق فروش محصولات را افزایش داد.

برای فروش محصولات به خارج مرزها ، در طراحی سایت باید چند زبانه بودن را در نظر گرفت تا افراد خارجی بتوانند به راحتی از اطلاعات لازم برای محصولات استفاده کنند.

برای بهتر شدن کیفیت سایت می توان امکان فروش محصولات را نیز در سایت قرار داد تا افراد بتوانند بدون معطلی محصول را از طریق سایت تهیه کنند یا کساتی که در امر فروش هستند بتوانند خرید عمده خود را از طریق سایت انجام دهند و همان موقع از طریق سایت پرداخت آنلاین را نیز انجام دهند.

با زیاد شدن طراحی سایت برای کسب و کارهای مختلف و تاثیر آن در ارتباطات بیشتر در حال حاضر اکثر شرکت های تجاری و بازرگانی امر طراحی سایت را برای شرکت خود انجام داده اند یا تصمیم این کار را دارند شما هم اگر می خواهید در تجارت خود از رقبا و شرکت های تجاری دیگر عقب نیفتید بهتر است هر چه سریعتر برای طراحی سایت بازرگانی اقدام کنید و شرکت و محصولات خود از این راه به افراد معرفی کنید.

شما می توانید از شرکت های مطمئن در طراحی سایت بازرگانی شرکت خود کمک و مشاوره بخواهید. با ایجاد بخش های جالب و گرافیک جذاب و قرار دادن مطالب مناسب ، مقالات و اخبار و … می توان رتبه ی سایت را در موتور های جستجوگر افزایش داد و از این طریق بازدیدکنندگان و خریداران  افزایش می یابند و در بی نهایت فروش بیشتر می شود .

با افزایش بازدیدکنندگان سایت می توان تبلیغات مختلف را از شرکت های دیگر در  سایت بازرگانی قرار داد و از این راه هم کسب درآمد کرد.

به وسیله طراحی سایت بازرگانی می توان اطلاع رسانی های لازم را برای کاربران را از طریق ایمیل و پیامک انجام داد و آن ها را از محصولات جدید مطلع کرد و آن ها را به بازدید از سایت دعوت کرد.

طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی

امکانات و خدماتی که برای عملکرد بهتر ، باید در طراحی سایت بازرگانی ایجاد شود :

– ایجاد بخش فروش محصولات در طراحی سایت بازرگانی

– امکان مشاهده مقالات و اخبار مرتبط در طراحی سایت بازرگانی

– امکان معرفی محصولات و کالاها صادراتی و وارداتی

– امکان مشاهده معرفی نامه شرکت در طراحی سایت بازرگانی

– ایجاد قابلیت چند زبانه بودن  درطراحی سایت بازرگانی

– امکان نمایش خدمات تخصصی در طراحی سایت بازرگانی

– امکان نمایش نمایندگی های شرکت در طراحی سایت بازرگانی

– امکان نمایش لوکیشن شرکت روی نقشه در طراحی سایت بازرگانی

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

تازه های طراحی سایت

بهینه سازی وبسایت

دانستی های سایت