۱۳ نکته سریع برای بهبود مهارت طراحی وب (بخش ۱)

  • توسط king2
  • پنج شنبه , ۲۰ مهر ۱۳۹۶
  • 431 بازدید
  • 0
بهبود مهارت طراحی وب

۱۳ نکته سریع برای بهبود مهارت طراحی وب (بخش ۱)

در این مقاله به بررسی بهبود مهارت طراحی وب میپردازیم. طراحی سایت شرکت شما می تواند باعث تغییر موقعیت شما شود. شما باید برای داشتن سهامدارن بیشتر پیگیر باشید و در اوقاتی که به موانع برخورد می کنید از مطرح کردن ایده های جدید خودداری کنید.من حدود ۶ سال،مدیر طراحی یک شرکت بزرگ بودم و درحین این زمان، چشم انداز خودم را ازدست دادم.مخاطبان اصلی واقعا مورد نیاز هستند.

بهبود مهارت طراحی وب

بهبود مهارت طراحی وب

به این کار، دید تونلی گویند.

وقتی که شما روی سایت یکسان کار می کنید کمک می کند که اغلب به مرحله قبل برگردید و از طریق رویکردهای جدید فکر کنید. هدف از این پست همین است . بعضی از نکات،ترفند ها،میانبر ها و توصیه های اصلی برای ایجاد طراحی عالی وبسایت به صورت زیر است. ایا می توانید هر یک از روش ها را امتحان کنید تا طراحی وبسایت شما به مرحله بعد برود؟

۱)طراحی در سایه خاکستری،سپس افزودن رنگ

اگر طراح سایت شما قبل از طرح های بصری، قالب های سیمی را ایجاد کند، سپس شما مقدار سایه خاکستری را بدانید. قالب سیمی خود را به یک طرح بصری خاکستری تبدیل می کنید، سپس عکس خود را بیافزایید و با دقت یک رنگ را اضافه کنید تا یک عنصر طراحی شود. این باعث می شود یک وبسایت بیش از حد طراحی شده و به برجسته سازی، در مواردی که نیاز دارید کمک می کند.

 

۲)از (Keynote (Mac برای ایجاد نمونه های سریع صفحات استفاده کنید

شما برای ایجاد سریع صفحات وب به فوتوشاپ نیازی ندارید،بلکه به صفحات ورودی،ارتباط با عملها یا سایر عناصر رابط وب نیازمند هستید. یک حرکت مخفیانه که در اطراف استفاده از Keynote ( نسخه اپل از پاورپوینت ) وجود دارد، برای ایجاد مدل هاست.حتی یک مخزن آنلاین شامل قالب های طراحی رابط کاربری برای قابل های سیمی وجود دارد.

مطلب مرتبط: آیا طراحی سایت انسانی متحول می شود؟

۳)فونت های وب را به راهنمای سبک شرکت های بزرگ اضافه کنید

در سال۲۰۱۵،اگر راهنمای سبک شرکت های بزرگ شما شامل فونت های وب نمی شد،شما نیازمند اضافه کردن آنها می شدید که درآنصورت با اسناد و وثیقه های شرکت های بزرگ تفاوتی نداشت. اگر هنوز به این موضوع توجه نکرده اید،فونت های گوگل مکان خوبی برای شروع است.فونت وب مناسب را پیدا کنید و نحوه استفاده را در راهنمای سبک شرکت های بزرگ تعریف کنید،بنابراین شما از آن در زمان آنلاین بودن استفاده می کنید.

 

۴)آیکون های شبکه های اجتماعی را درجای مناسب قرار دهید

شما همه ی کارها را کرده اید تا افراد را به وبسایت خود بکشانید اما هنوز هم از آنها دعوت می کنید که آن را ترک کنند؟ چیزی که شما انجام می دهید این است که آیکون های شبکه اجتماعی را در یک محل مهم در وب سایت خود قرار می دهید مانند بالای صفحه.اما بهتر است آنها را در پایین سایت خود بگذارید. اگر مردم در وب سایت شما هستند، از آنها بخواهید که بمانند،یاد بگیرند و شاید در مورد خدمات شما تحقیق کنند.عکس های پیک نیک و بولینگ بازی کردن را در فیس بوک منتشر نکنید.شبکه های اجتماعی باید افراد را به وب سایت شما بفرستند نه برعکس آن.

مطلب مرتبط: همه چیز درباره قدم اول طراحی وب سایت “تفکر طراحی “

۵)تصاویر را بصورت خودکار یا چرخ و فلکی بچینید

هنگامی که صفحه نمایش بصورت خودکار یا چرخ و فلکی مد شد،یک راه برای دریافت اطلاعات فراوان در صفحه ی اول وب سایت شما است.مشکل این است که اکثر مردم در مدت زمان پیمودن صفحه، به اندازه ی کافی به صفحه دسترسی ندارند تا تمام متن یا پیام ها را تجربه کنند.معمولا  پیام ها و تصاویر برای اولین بازدید از چشم شما دور می شوند. یکی از مواردی که بازدید کننده باید از بازدید وب سایتشان دریافت کنند چیست؟ یک چیز را ارتقا دهد_معمولا چیزی که شرکت شما در شرایط عمومی انجام می دهد_و به استراحت روی آورد.

 

منبع : hubspot.com

 

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

تازه های طراحی سایت

بهینه سازی وبسایت

دانستی های سایت